Operator maszyn do tworzyw sztucznych

Data: 13-07-2019, do końca 15 dni
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki , mazowieckie

ROSINSKI PACKAGING to lider w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych i parafarmaceutyków z siedzibą w Bielsku-Białej. Nasze wyroby trafiają na rynki całego świata. Dysponujemy bardzo dobrze zorganizowanym i ciągle modernizowanym zapleczem produkcyjnym, narzędziownią, taborem logistycznym. Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi oraz produkowane opakowania charakteryzowały się nowoczesnością, wysokim standardem jakościowym i były przyjazne otoczeniu. Naszym pracownikom oferujemy stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie www.rosinski.com.pl

Opis stanowiska
  • obsługa maszyn rozdmuchowych/wtryskowych
  • obsługa urządzeń peryferyjnych pracujących w gnieździe produkcyjnym
  • dbanie o jakość produkcji
  • produkcja wyrobów
  • praca w systemie trzyzmianowym
Wymagania
  • wykształcenie minimum zawodowe ( mile widziane techniczne)
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy
  • przestrzeganie wymogów Zintegrowanego Systemu Zarządzania
  • dyspozycyjność
  • brak nałogów
  • dobry stan zdrowia
Oferujemy
  • umowę o pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i awansu
  • dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, zwyżki, suwnice)
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, dofinansowania do obozów i kolonii i inne)
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną

Umowa o pracę
Dodatkowe informacje

Telefon kontaktowy: (33) 818 33 82, wew. 226

e-mail: rekrutacja-kadry@rosinski.com.pl

KLAUZULA INFORMACYJNA:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,, Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Rosinski Packaging Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsko-Biała 43-382, ul. T. Regera 125’’

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH:

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rosinski Packaging Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsko-Biała 43-382, ul. T. Regera 125

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu związanym z trwającym procesem rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom,

3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,

4) podanie danych osobowych jest dobrowolne

Szukasz pracy jako Operator maszyn do tworzyw sztucznych

Oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn do tworzyw sztucznych w miejscowości: Nowy Dwór Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Rosinski Packaging Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator maszyn do tworzyw sztucznych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn do tworzyw sztucznych, praca w Nowy Dwór Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.Rosinski Packaging Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Rosinski Packaging Sp. z o.o.

Praca Operator maszyn do tworzyw sztucznych, Nowy Dwór Mazowiecki

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Wioletta Norymberczyk

wioletta_norymberczyk@rosinski.com.pl

(33) 818 33 82 wew.2

Inne ogłoszenia pracodawcy

Technolog wytwarzania rozdmuch

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Elektryk- automatyk

Bielsko-Biała, śląskie

Technolog wytwarzania wtrysk

Praca w mieście

Warszawa 2038
Wrocław 906
Kraków 801
Poznań 521
Łódź 416
Katowice 391