Wyszukaj spośród 14199 ogłoszeń o pracę

KUCHARZ

Data: 17-08-2019, do końca 5 dni
Lokalizacja: Pobierowo , zachodniopomorskie

Pensjonat Paula SPA w Pobierowie. Obiekt czynny całorocznie. 36 pokoi.


Opis stanowiska

Przygtowanie śniadań, kolacji w formie bufetu, dania z karty. Kuchnia Polska

Wymagania

Wymagamy doświadczenia na stanowisku, szukamy osoby bez nałogów i uczciwej.

Oferujemy

Umowa o prace , dobre wynagrodzenie , zakwaterownie.


Darmowy posiłek

Oferta jest ważna jeszcze 5 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako KUCHARZ

Oferta pracy na stanowisku: KUCHARZ w miejscowości: Pobierowo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Barbara Warzych "Paula SPA" lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy KUCHARZ Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko KUCHARZ, praca w Pobierowo dopasowana do Twoich wymagań.Barbara Warzych "Paula SPA" praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Barbara Warzych "Paula SPA"


Praca KUCHARZ, Pobierowo


Oferta jest ważna jeszcze 5 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Barbara Warzych

spa@paula-pobierowo.pl

505068032

Praca w mieście

Warszawa 942
Wrocław 419
Kraków 379
Poznań 182
Katowice 176
Szczecin 163
Zobacz więcej