Handlowiec w branży elektrotechnicznej

Data: 22-08-2019, do końca 3 dni
Lokalizacja: Zielona Góra , lubuskie

Do naszego oddziału handlowego, zlokalizowanego w Zielonej Górze przy ul. Zacisze 22, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Handlowiec w branży elektrotechnicznej

Główny zakres obowiązków:
  • przygotowanie kompleksowych ofert handlowych dla klientów;
  • bieżąca obsługa klientów;
  • doradztwo techniczne;
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży elektrotechnicznej;
  • minimum wykształcenie średnie, mile widziane kierunkowe;
  • bardzo dobra znajomość rynku lokalnego;
  • umiejętność praktycznego zastosowania technik sprzedaży i negocjacji;
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera;
  • umiejętność organizowania pracy własnej;
  • wysokie umiejętności interpersonalne.
Wymagania:
  • stabilną pracę na umowę o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie karnetów sportowych;
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia techniczne.

Szukasz pracy jako Handlowiec w branży elektrotechnicznej

Oferta pracy na stanowisku: Handlowiec w branży elektrotechnicznej w miejscowości: Zielona Góra jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy P.H. Alfa-Elektro Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Handlowiec w branży elektrotechnicznej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Handlowiec w branży elektrotechnicznej, praca w Zielona Góra dopasowana do Twoich wymagań.P.H. Alfa-Elektro Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

P.H. Alfa-Elektro Sp. z o.o.

Praca Handlowiec w branży elektrotechnicznej, Zielona Góra

Inne ogłoszenia pracodawcy

Magazynier

Chorzów, śląskie

Operator Wózka Widłowego

Praca w mieście

Warszawa 2349
Wrocław 1061
Kraków 964
Poznań 582
Łódź 473
Katowice 446