Specjalista ds. Sprzedaży

Data: 23-08-2019, do końca 4 dni
Lokalizacja: Bielany Wrocławskie , dolnośląskie

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbaąc jprzy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.
Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - uznanej firmy doradczo-usługowej, która jest jednym z liderów w swojej branży - osoby do pracy na stanowisku: Specjalista ds. Sprzedaży

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:
  • poszerzanie bazy klientów,
  • osiąganie ustalonych celów sprzedażowych,
  • nadzór nad obecnymi klientami oraz stałe udzielanie rad w zakresie oferowanych usług,
  • budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • czynny udział w negocjacjach handlowych.
Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • jesteś osobą komunikatywną i zorientowaną na cel,
  • znasz pakiet MS Office i system CMR,
  • masz wykształcenie średnie lub wyższe,
  • potrafisz korzystać z narzędzi wspomagających sprzedaż,
  • umiejętnie zarządzasz czasem i potrafisz samodzielnie realizować wytyczone sobie cele,
  • potrafisz prowadzić negocjacje handlowe.
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • podnoszenie kwalifikacji z zakresu sprzedaży i oferowania,
  • pracę w doświadczonym zespole.

Szukasz pracy jako Specjalista ds. Sprzedaży

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Sprzedaży w miejscowości: Bielany Wrocławskie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Sprzedaży Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży, praca w Bielany Wrocławskie dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Business Bridge Group Sp. z o.o.

Praca Specjalista ds. Sprzedaży, Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Kelnerka

Kelnerka

Pomoc Kuchenna

Praca w mieście

Warszawa 2349
Wrocław 1061
Kraków 964
Poznań 582
Łódź 473
Katowice 446