Nauczyciel w grupie żłobkowej

Data: 24-08-2019, do końca 434 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

Niepubliczne Przedszkole i żłobek MoreLove to miejsce tworzone z miłości do dzieci. Do wszytkich naszych podopiecznych podchodzimy przedewszystkim z uczuciem i pasją. Oferujemy szereg zajęć rozwijających potencjał malucha i pasję do odkrywania otaczającego go świata.

Opis stanowiska
  • Praca dydaktyczno-wychowawcza,
  • Dbałość o wszechstronny i harmonijny rozwój dzieici
  • Współpraca z rodzicami i specjalistami,
  • Dbanie o dobry wizerunke przedszkola oraz relacje w zespole.
Wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe, wyższe I lub II stopnia,
  • Uprawnienia do nauki języka angielskiego będą dodatkowym atutem,
  • Wysoka kultura osobista,miła aparycja,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Cierpliwość i zaangażowanie,
  • Kreatywność,
  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracy z dziećmi.
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie 2500-2700 zł netto
  • Możliwość indywidualnego rozwoju,
  • Pracę w przyjaznej atmosferzew gronie młodych osób oraz doświadczonych nauczycieli,
  • Wsparcie merytoryczne, współpracę ze specjalistami.

Darmowy posiłek

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako Nauczyciel w grupie żłobkowej

Oferta pracy na stanowisku: Nauczyciel w grupie żłobkowej w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Niepubliczne Przedszkole MoreLove Aleksandra Ponikowska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Nauczyciel w grupie żłobkowej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Nauczyciel w grupie żłobkowej, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Niepubliczne Przedszkole MoreLove Aleksandra Ponikowska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Niepubliczne Przedszkole MoreLove Aleksandra Ponikowska

Praca Nauczyciel w grupie żłobkowej, Warszawa

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Aleskandra Płoskonka

ponikowska.aleksandra@gmail.com

512328936

Inne ogłoszenia pracodawcy

Regular Account Manager

Warszawa, mazowieckie

Credit Controller

Pracownik restauracji

Praca w mieście

Warszawa 4551
Wrocław 1798
Kraków 1246
Katowice 1123
Łódź 881
Poznań 800