Wyszukaj spośród 35767 ogłoszeń o pracę

Przedstawiciel handlowy praca zdalna

Data: 28-08-2019, do końca 167 dni
Lokalizacja: Gdańsk , pomorskie

KIM JESTEŚMY?

Concierge Excellence Travel to bezkonkurencyjny, luksusowy serwis concierge zaufany partner dla Ciebie i twojej firmy. Jesteśmy organizacją międzynarodowych ekspertów od spraw praktycznie niemożliwych i niełatwych do spełnienia , gościnności, wynajmu i rozrywki. Nasi klienci ufają w naszą zdolność do spełnienia wymarzonych wyjazdów oraz perfekcyjnej organizacji . Wyróżniamy się, ponieważ zapewniamy klientom dostęp do bardzo pożądanych wydarzeń i najwyższej klasy rozrywki. Organizujemy nawet konferencje biznesowe i seminaria, dzięki czemu nasi klienci biznesowi są o krok bliżej do osiągnięcia większych sukcesów.

Concierge VIP Excellence Travel oferuje swoim klientom kompleksowe usługi najwyższej jakości usług, które wpisują naszą kluczową filozofię w bezpieczne, przyjemne i niezapomniane . Nasza firma jest silnie określona przez trzy wartości.


Opis stanowiska

Poszukujemy ciekawych osobowości, ludzi z różnorodnymi pasjami i wysoką kulturą osobistą, gotowych do podjęcia pracy w systemie (wolnego strzelca) do sprzedaży kart członkowskich concierge oraz sprzedaży eventów sportowych . Dużym atutem będzie znajomość języków obcych, innych kultur, wielu środowisk, doświadczenie w pracy z klientem.

Oferta jest ważna jeszcze 167 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Przedstawiciel handlowy praca zdalna

Oferta pracy na stanowisku: Przedstawiciel handlowy praca zdalna w miejscowości: Gdańsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy EXCELLENCE TRAVEL Sp. z o.o lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Przedstawiciel handlowy praca zdalna Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Przedstawiciel handlowy praca zdalna , praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.EXCELLENCE TRAVEL Sp. z o.o praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


EXCELLENCE TRAVEL Sp. z o.o


Praca Przedstawiciel handlowy praca zdalna , Gdańsk


.

Oferta jest ważna jeszcze 167 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Excellence travel zoo

darek@excellence-travel.eu

510834320

Inne ogłoszenia pracodawcy

Pracownik restauracji

Gdańsk, pomorskie


Operator Maszyn

Gdańsk, pomorskie


Pracownik restauracji

Gdańsk, pomorskie


Praca w mieście

Warszawa 2217
Wrocław 893
Kraków 645
Katowice 525
Poznań 340
Gdańsk 325
Zobacz więcej