Wyszukaj spośród 51868 ogłoszeń o pracę

Telemarketer - 12,70 netto/h

Data: 17-09-2019, do końca 233 dni
Lokalizacja: Kielce , świętokrzyskie

Firma outsourcingowa poszukuje do współpracy osób kreatywnych i odważnych. Oferujemy pracę na stanowisku TELEMARKETERA w ofercie niesprzedazowej.

Wykonujemy połączenia informacyjne o możliwości skorzystania z bezpłatego spotkania promocyjnego firmy.

Od Kandydatów wymagamy:

 • ukończony 16 rok życia
 • chęć do pracy
 • realizacja minimum 25h tygodniowo

Oferujemy:

 • atrakcyjne wynagrodzenie (gwarantowana podstawa 12,70 NETTO)
 • premie
 • elastyczny grafik dopasowany do Twoich możliwości
 • imprezy integracyjne
 • liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
 • przyjazną atmosferę
 • pakiet szkoleń
 • możlwiość awansu w strukturach firmy
 • premia za polecenie osób do współpracy w wysokości +100 zł
 • pakiet "kasa na star", nawet + 100 zł po przepracowanym pierwszym miesiąc i kolejne +100zł po przepracowanych 3 miesiącach


Elastyczne godziny pracy

Oferta jest ważna jeszcze 233 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Telemarketer - 12,70 netto/h

Oferta pracy na stanowisku: Telemarketer - 12,70 netto/h w miejscowości: Kielce jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy FOXIR Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Telemarketer - 12,70 netto/h Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Telemarketer - 12,70 netto/h, praca w Kielce dopasowana do Twoich wymagań.FOXIR Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


FOXIR Sp. z o.o.


Praca Telemarketer - 12,70 netto/h, Kielce


.

Oferta jest ważna jeszcze 233 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Marta Wilk

mwilk@foxir.pl

786840056

Inne ogłoszenia pracodawcy

Ekspert Bankowości Prestige

Kielce, świętokrzyskie


Pracownik restauracji

Kielce, świętokrzyskie


Ruby on Rails Software Developer

Kielce, świętokrzyskie

Praca w mieście

Warszawa 3191
Wrocław 1114
Kraków 849
Katowice 746
Łódź 464
Poznań 442
Zobacz więcej