Wyszukaj spośród 57503 ogłoszeń o pracę

Elektryk

Data: 19-09-2019, do końca 267 dni
Lokalizacja: Katowice , śląskie

Jeśli:

  • masz min.1 rok doświadczenia jako elektryk/elektromonter
  • posiadasz wykształcenie techniczne
  • masz ważne uprawnienia SEP do 1kV
  • masz aktualne prawo jazdy kat. B

Za co będziesz odpowiedzialny:

  • montaż instalacji elektrycznych,
  • montaż tras kablowych, układanie kabli, podłączenia,
  • modernizacja obiektów elektrycznych

Oferujemy:

  • możliwość partycypacji w zaawansowanych technologicznie projektach w branży elektro-energetycznej i nie tylko
  • dofinansowania szkoleń/ uprawnień specjalistycznych np. typu D
  • szerokie możliwości ro


Umowa o pracę

Oferta jest ważna jeszcze 267 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Elektryk

Oferta pracy na stanowisku: Elektryk w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Idea lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Elektryk Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Elektryk, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Idea praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Idea


Praca Elektryk, Katowice


.

Oferta jest ważna jeszcze 267 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Bartosz Kormaniak

bartek.k@talentselect.pl

720700440

Praca w mieście

Warszawa 3492
Wrocław 1235
Kraków 920
Katowice 808
Łódź 514
Poznań 493
Zobacz więcej