Specjalista ds. logistyki i spedycji Michael Page

  • Warszawa, mazowieckie
  • 06-12-2019 , do końca 9 dni

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie i zamawianie transportu (przede wszystkim krajowego)
  • Współpraca z firmami kurierskimi
  • kontakt z agencją celną
  • kontrola towaru w systemach
  • prowadzenie i aktualizacja rejestru przesyłek,
  • archiwizacja dokumentów

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • języka angielskiego na poziomie b2
  • praktyczna znajomość programu Excel
  • znajomość przewoźników i systemów używanych w branży
  • znajomość aktualnych regulacji dotyczących: tranzytu, statusów towarów itp

Oczekujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • kompleksowe wdrożenie w wykonywane obowiązki
  • lokalizacja: Warszawa Śródmieście
  • godziny pracy 8.30-17.30 z godzinną przerwą na lunch

Szukasz pracy jako Specjalista ds. logistyki i spedycji

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. logistyki i spedycji w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. logistyki i spedycji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. logistyki i spedycji, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.