Wyszukaj spośród 115006 ogłoszeń o pracę

Operator maszyn (produkcja ciast) - stawka 12,60 euro brutto/h - praca w Belgii Evie Sp. z o.o.

 • Wetteren, Polska
 • 24-11-2019 , do końca 579 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko operator maszyn dla firmy zajmującej się produkcją ciast.

Opis zadań:

 • prace produkcyjne przy taśmie transportacyjnej
 • przenoszenie blach z ciastem

Jeśli posiadasz:

 • doświadczenie jako pracownik produkcyjny (mile widziane)
 • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
 • wysoką sprawność fizyczną
 • możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem

Jeśli posiadasz:

 • umowę o pracę ze stawką 12,56 euro brutto/h
 • kartę paliwową i 100 euro brutto/mies. jako dodatek amortyzacyjny (za wyjazd własnym samochodem)
 • premię roczną
 • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Umowa o pracę

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Operator maszyn (produkcja ciast) - stawka 12,60 euro brutto/h - praca w Belgii

Oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn (produkcja ciast) - stawka 12,60 euro brutto/h - praca w Belgii w miejscowości: Wetteren jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator maszyn (produkcja ciast) - stawka 12,60 euro brutto/h - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn (produkcja ciast) - stawka 12,60 euro brutto/h - praca w Belgii, praca w Wetteren dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Evie Sp. z o.o.


Praca Operator maszyn (produkcja ciast) - stawka 12,60 euro brutto/h - praca w Belgii, Wetteren


Oferta jest ważna jeszcze 579 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Michał Hilicki

m.hilicki@ksservice.pl

517 612 024

KRAZ: 7254

Praca w mieście

Warszawa 5772
Wrocław 2526
Kraków 1697
Katowice 1450
Łódź 1305
Poznań 1267
Zobacz więcej