Wyszukaj spośród 76752 ogłoszeń o pracę

Operator maszyn (cukiernia przemysłowa) - 12,60 euro brutto/h - praca w Belgii Evie Sp. z o.o.

 • Wetteren, Polska
 • 25-11-2019 , do końca 338 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko operator maszyn dla firmy zajmującej się produkcją ciast.

Zadania:

 • operowanie maszynami przy produkcji ciast
 • przenoszenie blach

Jeśli masz:

 • doświadczenie jako operator maszyn przy produkcji żywności (mile widziane)
 • komunikatywną znajomość języka angielskiego
 • motywację do pracy
 • możliwość wyjazdu do Belgii swoim autem

Jeśli masz:

 • umowę o pracę
 • wynagrodzenie godzinowe 12,60 euro brutto
 • za wyjazd swoim samochodem 100 euro brutto/mies. oraz karta paliwowa
 • 13. pensję (premię roczną)
 • pomoc polskojęzycznego koordynatora w znalezieniu zakwaterowania

Umowa o pracę

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Operator maszyn (cukiernia przemysłowa) - 12,60 euro brutto/h - praca w Belgii

Oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn (cukiernia przemysłowa) - 12,60 euro brutto/h - praca w Belgii w miejscowości: Wetteren jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator maszyn (cukiernia przemysłowa) - 12,60 euro brutto/h - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn (cukiernia przemysłowa) - 12,60 euro brutto/h - praca w Belgii, praca w Wetteren dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Evie Sp. z o.o.


Praca Operator maszyn (cukiernia przemysłowa) - 12,60 euro brutto/h - praca w Belgii, Wetteren


Oferta jest ważna jeszcze 338 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Michał Hilicki

m.hilicki@ksservice.pl

517 612 024

KRAZ: 7254

Praca w mieście

Warszawa 4342
Wrocław 1658
Kraków 1168
Katowice 1057
Łódź 768
Poznań 697
Zobacz więcej