Node.js Developer- zdalnie NBCR Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów, dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć, jako rzetelny partner.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Node.js Developer- zdalnie

Obowiązki:

  • praca w backendzie przy użyciu Node.js
  • pisanie usług bezserwerowych, które współpracują z zewnętrznymi interfejsami API typu REST
  • integracja zaplecza z dostawcami usług (m.in. transport publiczny, wypożyczalnie samochodów, biura podróży)
  • tworzenie nowych funkcjonalności (związanych z płatnościami, routingiem, analityką, algorytmami uczenia maszynowego)

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia z Node.js (backend)
  • praktyczna znajomość AWS (Lambda, API  Gateway, VPC, DynamoDB)
  • znajomość takich narzędzi jak Webpack, Jest, Tarvis/ Circle CI
  • mile widziane doświadczenie w React i Vue

Wymagania:

  • możliwość pracy w 100% zdalnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę przy użyciu najnowszych natywnych i chmurowych technologii w dużej organizacji
  • możliwość rozwoju poprzez kursy i szkolenia
  • pakiet benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna)

Szukasz pracy jako Node.js Developer- zdalnie

Oferta pracy na stanowisku: Node.js Developer- zdalnie w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Node.js Developer- zdalnie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Node.js Developer- zdalnie, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

NBCR Sp. z o.o.

Praca Node.js Developer- zdalnie, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Node.js Developer- zdalnie

Warszawa, mazowieckie

Software Developer

JavaScript Developer

Praca w mieście

Warszawa 2706
Wrocław 1003
Kraków 746
Katowice 647
Łódź 394
Poznań 391