.NET Developer Cyclad Sp. z o.o.

  • Kraków, małopolskie

Obecnie dla naszego klienta, światowego lidera w dostarczaniu rozwiązań z dziedziny IT oraz automatyki przemysłowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko .NET Developer

Informacje o projekcie:

  • Branża: rozwiązania IT w obszarze automatyki przemysłowej
  • Lokalizacja: Kraków (Łagiewniki)
  • Godziny pracy: elastyczne
  • Wynagrodzenie: 10-13 000 netto +VAT (Mid.), 13-17 000 netto +VAT (Senior) na B2B (możliwa również UoP)

Obowiązki:

  • Rozwój, implementacja, testowanie i uruchamianie oprogramowania
  • Customizacja autorskiego rozwiązania firmy do zlecenia klienta
  • Wdrażanie autorskich rozwiązań wspomagających i nadzorujących procesy produkcyjne
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej projektu
  • Rozwijanie rozwiązań bazodanowych

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie komercyjne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętności programowania w środowisku .NET
  • Znajomości języka programowania: C#
  • Doświadczenie w obszarze WinForms oraz WPF
  • Przynajmniej podstawowa znajomość baz danych (Oracle/MS SQL)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Wyższe wykształcenie informatyczne lub techniczne - preferowane kierunki: informatyka, automatyka

Wymagania:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz system szkoleń
  • Możliwość rozwoju zarówno w obszarze aplikacji desktopowych jak i webowych
  • Dodatkowe benefity (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • Przyjazna atmosfera pracy w stabilnej firmie

Szukasz pracy jako .NET Developer

Oferta pracy na stanowisku: .NET Developer w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy .NET Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko .NET Developer, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Cyclad Sp. z o.o.

Praca .NET Developer, Kraków

Inne ogłoszenia pracodawcy

Administrator Baz Danych

Kraków, małopolskie

React Native Developer

Java Fullstack Developer

Praca w mieście

Warszawa 2706
Wrocław 1003
Kraków 746
Katowice 647
Łódź 394
Poznań 391