Wyszukaj spośród 77639 ogłoszeń o pracę

Specjalista ds. Obsługi Klienta i reklamacji z j. niemieckim Evie Sp. z o.o.

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • 30-11-2019 , do końca 337 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: zachodniopomorskie
  • Branża: Call Center
  • Kraj: Polska

Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla. Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy handlowej mieszczącej się w Szczecinie, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. obsługi Klienta niemieckojęzycznego i reklamacji

Komunikacja w języku niemieckim nie stanowi dla Ciebie problemu?

Szukasz pierwszej pracy lub nowego wyzwania zawodowego?

Aplikuj, być może jesteś osobą, której właśnie szukamy!

Dołącz do Nas i zajmij się:

  • obsługą mailową i telefoniczną Klientów niemieckojęzycznych
  • przyjmowaniem zapytań i zgłoszeń reklamacyjnych
  • sporządzaniem dokumentów finansowych związanych z przyjmowaniem zamówień

Dołącz do Nas i zajmij się:

pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę.

Twoje zaangażowanie docenimy gwarantując solidną podstawę wynagrodzenia, które dodatkowo możesz wzbogacić atrakcyjną premią.

Dodatkowe Informacje

Nie trać czasu, aplikuj już dziś!


Elastyczne godziny pracy

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Specjalista ds. Obsługi Klienta i reklamacji z j. niemieckim

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Obsługi Klienta i reklamacji z j. niemieckim w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Obsługi Klienta i reklamacji z j. niemieckim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta i reklamacji z j. niemieckim, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Evie Sp. z o.o.


Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta i reklamacji z j. niemieckim, Szczecin


Oferta jest ważna jeszcze 337 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Agnieszka Filipiuk

a.filipiuk@ksservice.pl

504862895

KRAZ: 7254

Praca w mieście

Warszawa 4381
Wrocław 1692
Kraków 1178
Katowice 1064
Łódź 786
Poznań 704
Zobacz więcej