Wyszukaj spośród 57503 ogłoszeń o pracę

Pracuj przy obsłudze wózka widłowego - wysokie wynagrodzenie + możliwość zwiększenia korzyści! Evie Sp. z o.o.

  • Długołęka, dolnośląskie
  • 15-12-2019 , do końca 208 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: dolnośląskie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jeden z naszych Klientów, specjalista w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Operator wózka widłowego do pracy w Długołęce.

Jesteś otwarty/a na nowe oferty pracy?

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz wynagrodzenie wynoszące 3 400 zł brutto.

Zwiększysz wypłatę pracując w godzinach nocnych oraz dzięki nadgodzinom!

U nas doceniamy swoich pracowników, dlatego po okresie próbnym zwiększamy wynagrodzenie oraz dodajemy wysokie premie i szeroki pakiet atrakcyjnych benefitów.

Zadbamy o Ciebie! Otrzymasz wsparcie opiekuna we wdrożeniu w zadania stanowiska.

 

Posiadasz uprawnienia UDT?

Tak? Świetnie, to nasze jedyne wymagania!

 

Posiadasz uprawnienia UDT?

Kierowanie wózkiem widłowym oraz inne prace magazynowe.

Pracujemy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku, co oznacza wolne weekendy!

 

Dodatkowe Informacje

Firma zlokalizowana jest w Długołęce (ok. 30 min od Wrocławia).

Nie czekaj aż oferta wygaśnie, wyślij nam swoje CV i dołącz do zespołu szczęśliwych pracowników!

Zapraszam do kontaktu: 508 351 455, Klaudia


Wysokie wynagrodzenie

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Pracuj przy obsłudze wózka widłowego - wysokie wynagrodzenie + możliwość zwiększenia korzyści!

Oferta pracy na stanowisku: Pracuj przy obsłudze wózka widłowego - wysokie wynagrodzenie + możliwość zwiększenia korzyści! w miejscowości: Długołęka jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracuj przy obsłudze wózka widłowego - wysokie wynagrodzenie + możliwość zwiększenia korzyści! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracuj przy obsłudze wózka widłowego - wysokie wynagrodzenie + możliwość zwiększenia korzyści!, praca w Długołęka dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Evie Sp. z o.o.


Praca Pracuj przy obsłudze wózka widłowego - wysokie wynagrodzenie + możliwość zwiększenia korzyści!, Długołęka


Oferta jest ważna jeszcze 208 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Klaudia Piątek

k.piatek@ksservice.pl

508351455

KRAZ: 7254

Praca w mieście

Warszawa 3492
Wrocław 1235
Kraków 920
Katowice 808
Łódź 514
Poznań 493
Zobacz więcej