Młodszy doradca klienta ORIGEN Sp. z o.o. Sp. k.

  • Berlin, Niemcy
  • Stanowisko: Nie podano
  • Branża: Call Center
  • Kraj: Niemcy

ORIGEN Sp. z o.o. Sp.K. (nr wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia: 15604) dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna obsługa połączeń przychodzących w zakresie wynajmu samochodów
  • obsługa systemu rezerwacyjnego samochodów
  • wprowadzanie danych do systemu
  • uzupełnianie bazy danych
  • inne zadania zlecone przez przełożonego w ramach stanowiska pracy

Od Kandydata/ki oczekujemy:

  • dostępu do Internetu w miejscu zamieszkania oraz umiejętności korzystania z zasobów internetowych - stałe łącze internetowe min.: 10 Mb/s przy pobieraniu danych, min. 5 Mb/s przy wysyłaniu danych (warunek konieczny)
  • dobrej dykcji, komunikatywności, swobodnego wypowiadania się (warunek konieczny)
  • sprawnego pisania na klawiaturze (warunek konieczny)
  • posługiwania się poprawną polszczyzną, brak wady wymowy (warunek konieczny)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • analitycznego myślenia, umiejętności kojarzenia faktów
  • dobrej obsługi komputera i znajomości pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel)
  • gotowości do wykonywania zadań o dużej powtarzalności
  • chęci do nauki, samodzielności
  • umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientem
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz chęć uczestnictwa w szkoleniach telefonicznych i online
  • orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat (7 godzinny dzień pracy od poniedziałku do piątku z uwzględnieniem przysługujących uprawnień pracowniczych z tytułu niepełnosprawności)
  • praca zmianowa (9-16; 10-17), komputer służbowy, pakiet medyczny
  • wynagrodzenie 2300 zł brutto plus premia po okresie wdrożeniowym
  • pracę zdalną we własnym miejscu zamieszkania
  • szkolenie wprowadzające

Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako Młodszy doradca klienta

Oferta pracy na stanowisku: Młodszy doradca klienta w miejscowości: Berlin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ORIGEN Sp. z o.o. Sp. k. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Młodszy doradca klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy doradca klienta, praca w Berlin dopasowana do Twoich wymagań.ORIGEN Sp. z o.o. Sp. k. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

ORIGEN Sp. z o.o. Sp. k.

Praca Młodszy doradca klienta, Berlin

Praca w mieście

Warszawa 3492
Wrocław 1235
Kraków 920
Katowice 808
Łódź 514
Poznań 493