Wyszukaj spośród 57503 ogłoszeń o pracę

Młodszy Konsultant HR Teamquest

  • Warszawa, mazowieckie
  • 20-12-2019 , do końca 204 dni

Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Należymy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR. Dołączając do naszego zespołu, możesz liczyć na ambitne projekty i rozwój, ale też codzienną dawkę humoru i uśmiechu. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Będziesz odpowiedzialny za:
* Prowadzenie rekrutacji na stanowiska administracyjno-biurowe
* Selekcjonowanie najlepszych kandydatur (telefoniczna weryfikacja)
* Przygotowywanie rekomendacji oraz raportów
* Utrzymywanie i budowanie pozytywnych relacji z kandydatami- bez względu na decyzję, zawsze należy im się wyczerpująca odpowiedź

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).


Szukasz pracy jako Młodszy Konsultant HR

Oferta pracy na stanowisku: Młodszy Konsultant HR w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Młodszy Konsultant HR Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Konsultant HR, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Teamquest


Praca Młodszy Konsultant HR, Warszawa


.

Oferta jest ważna jeszcze 204 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Credit Controller

Warszawa, mazowieckie


Asystent w Dziale Logistyki

Warszawa, mazowieckie


Praca w mieście

Warszawa 3492
Wrocław 1235
Kraków 920
Katowice 808
Łódź 514
Poznań 493
Zobacz więcej