Lekarz asystent oddziału wewnętrznego

Data: 20-11-2019, do końca 345 dni
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie , dolnośląskie

Do szpitala w Ząbkowicach Śląskich (woj. dolnośląskie) posiadającego oddziały : chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej, pediatryczny, ginekologiczno-położniczy, neonatologiczny i Szpitalny Oddział Ratunkowy pilnie poszukujemy lekarzy na poniższe stanowisko:
Lekarz asystent Oddziału Wewnętrznego

Twoje zadania:
1. Prowadzenie diagnostyki i leczenia pacjentów z należytą starannością w zakresie uzgodnionym z ordynatorem, zgodnie ze współczesną wiedzą medyczną, w ramach budżetu.
2. Prowadzenie dokumentacji medycznej dot. procesu leczenia, zaleceń dla personelu pielęgniarskiego, wykonywanych zabiegów i badań itp., w szczególności dokumentacji indywidualnej pacjentów.
3. Kontrolowanie terminowości wykonywania przez personel pielęgniarski zaleceń lekarskich.
4. Udzielanie informacji pacjentom o ich stanie zdrowia i podjętych działaniach leczniczych.
Konsultacje internistyczne w oddziałach szpitalnych
- Oddział posiada 26 łóżek.
Pożądane umiejętności zawodowe i inne wymagania:
1. Mile widziane umiejętności wykonywania badań USG, Echo serca pacjentom hospitalizowanym w oddziale

Wystarczy, że spełniasz poniższe wymagania:
1. Specjalista chorób wewnętrznych i/lub kardiolog, lekarz w trakcie specjalizacji.
2. Minimalna liczba lat doświadczenia: 2 lata

Zapewnimy Ci:
1. Dowolny rodzaj umowy w zależności od Twoich preferencji
2. Pracę od zaraz w wymiarze pełnego etatu oraz dyżury lekarskie w oddziale
3. Bezterminowy okres zatrudnienia/współpracy
4. Bardzo wysokie wynagrodzenie
Dodatkowe bonusy:
1. Dopłata do wynajmu mieszkania w przypadku wynajęcia na terenie miasta lub okolic do ustalenia.
2. W przypadku dojeżdżania do pracy z miejsca stałego zamieszkania możliwość partycypowania w kosztach paliwa.

W przypadku zainteresowania zachęcamy do kontaktu z nami

Szukasz pracy jako Lekarz asystent oddziału wewnętrznego

Oferta pracy na stanowisku: Lekarz asystent oddziału wewnętrznego w miejscowości: Ząbkowice Śląskie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy iVision lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Lekarz asystent oddziału wewnętrznego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lekarz asystent oddziału wewnętrznego, praca w Ząbkowice Śląskie dopasowana do Twoich wymagań.iVision praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

iVision

Praca Lekarz asystent oddziału wewnętrznego, Ząbkowice Śląskie

Inne ogłoszenia pracodawcy

Ordynator Oddziału Wewnętrznego

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

Tomaszów Mazowiecki Lekarz medycyny rodzinnej

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

Borne Sulinowo POZ

Borne Sulinowo, Polska

Praca w mieście

Warszawa 4551
Wrocław 1798
Kraków 1246
Katowice 1123
Łódź 881
Poznań 800