Pracownik Działu Obsługi Klienta Teamquest

  • Warszawa, mazowieckie
  • 20-12-2019 , do końca 6 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Call Center
  • Kraj: Polska

Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Działu Obsługi Klienta

Zadania:

  • Realizacja dyspozycji Klientów zewnętrznych i wewnętrznych oraz udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące obowiązujących regulacji i zawartych umów;
  • Telefoniczna oraz backofficowa (e-mail, www) obsługa Klienta;
  • Rejestracja zmian w umowach;
  • Rozliczenia z pośrednikami;
  • Uczestniczenie w procesie obsługi świadczeń osobowych (rejestrowanie, opiniowanie, orzekanie).

Wymagania:

  • Dyspozycyjność 40h tygodniowo
  • Min. średnie wykształcenie
  • Nie jest wymagana znajomość języków obcych
  • Znajomość excel, word - poziom podstawowy
  • Znajomość obsługi komputera - sprawne pisanie na komputerze
  • Chęć uczenia się, umiejętność organizacji i pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie
  • Wynagrodzenie 20 zł brutto/h
  • Elastyczne godziny pracy - 8-16|9-17|10-18
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570

Szukasz pracy jako Pracownik Działu Obsługi Klienta

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik Działu Obsługi Klienta w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik Działu Obsługi Klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Działu Obsługi Klienta, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Pracownik Działu Obsługi Klienta, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Młodszy Konsultant HR

Warszawa, mazowieckie

Projektant w branży SRK

Magister Farmacji

Kasjer Walutowy w Kantorze

Praca w mieście

Warszawa 1265
Wrocław 544
Kraków 435
Katowice 299
Poznań 245
Szczecin 240