Kasjer/Sprzedawca InterKadra Sp. z o.o.

  • Nidzica, warmińsko-mazurskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: warmińsko-mazurskie
  • Branża: Obsługa klienta
  • Kraj: Polska

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Zadania:

  • obsługa Klientów
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
  • wykładanie towaru na półki
  • dbanie o właściwą ekspozycję produktów na sklepie
  • drobne prace porządkowe

Wymagania:

  • posiadania książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (wymóg konieczny)
  • dyspozycyjności
  • pełnoletności
  • uczciwości
  • chęci do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej z Agencją Pracy Interkadra
  • możliwość dłuższej współpracy

Szukasz pracy jako Kasjer/Sprzedawca

Oferta pracy na stanowisku: Kasjer/Sprzedawca w miejscowości: Nidzica jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy InterKadra Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kasjer/Sprzedawca Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kasjer/Sprzedawca, praca w Nidzica dopasowana do Twoich wymagań.InterKadra Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

InterKadra Sp. z o.o.

Praca Kasjer/Sprzedawca, Nidzica

Inne ogłoszenia pracodawcy

Magazynier

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Merchandiser stacjonarny

Kasjer/Sprzedawca

Barczewo, Polska

Pracownik magazynowy

Działdowo, warmińsko-mazurskie

Praca w mieście

Warszawa 4381
Wrocław 1692
Kraków 1178
Katowice 1064
Łódź 786
Poznań 704