Sprzedawca ds. handlu w branży elektrycznej Idea

  • Piekary Śląskie, śląskie

Chcesz mieć wpływ na to z jakimi dostawcami i klientami Twoja firma dobija targu?
Chciałbyś pracować biurze obsługując zapytania klientów, ale mimo wszystko mieć możliwość spotkań biznesowych w terenie ?
Świat Elektryki i zakupów nie jest Ci obcy?

Świetnie się składa. Bo jeśli wszystko się zgadza chcielibyśmy, abyś dołączył do naszego zespołu jako Specjalista ds. handlu w branży kabli.

Twoim obowiązkiem będzie:

  • Czytanie, rozumienie i analizowanie regulaminów i specyfikacji przetargowych
  • Dobór rozwiązań technicznych kabli i osprzętu elektronicznego zgodnych z oczekiwaniami klienta
  • Obsługa i wysyłanie zapytań ofertowych
  • Uzgadnianie warunków zamówienia
  • Pozyskiwanie nowych klientów, dostawców ( w zależności od projektu / przetargu )
  • Udział w aukcjach elektronicznych, negocjacjach cenowych
  • Dopasowanie asortymentu do konkretnego klienta

To czego potrzebujemy od Ciebie to :

  • Samodzielność w działaniu i wysoka organizacja pracy własnej
  • Doświadczenie w analizowaniu zapytań, przetargów oraz pracy z SIWZ
  • Doświadczenie w tworzeniu zapytań i ofertowania
  • Analityczne myślenie i gotowość do podejmowania nowych wyzwań
  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Doświadczenie lub wykształcenie związane z branżą techniczną (elektryka, automatyka, szeroko pojęte budownictwo, monitoring, inteligentne domy, serwisy, utrzymanie ruchu itp. )
  • Prawa jazdy kat. B

W zamian za swoją wiedzę i pracę otrzymasz:

  • Pełne wsparcie i wdrożenie na stanowisko
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po trzy miesięcznym okresie próbnym
  • Wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa + premia
  • Stabilność i bezpieczeństwo -- w naszej firmie nie ma rotacji kadry, no chyba, że odchodzisz na emeryturę
  • Prywatną opiekę medyczną

Dla nas Twój wiek nie ma znaczenia -- ważne jest to co czym możesz się z nami podzielić -- wiedzą i doświadczeniem.

Więc jeśli jesteś osobą, która szuka stałej pracy to napisz lub aplikuj do nas dołączając swoje CV poprzez formularz strony.

Wysokie wynagrodzenie

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako Sprzedawca ds. handlu w branży elektrycznej

Oferta pracy na stanowisku: Sprzedawca ds. handlu w branży elektrycznej w miejscowości: Piekary Śląskie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Idea lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Sprzedawca ds. handlu w branży elektrycznej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sprzedawca ds. handlu w branży elektrycznej, praca w Piekary Śląskie dopasowana do Twoich wymagań.Idea praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Idea

Praca Sprzedawca ds. handlu w branży elektrycznej, Piekary Śląskie

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Arkadiusz Kardyś

patrycja@talentselect.pl

508 138 5

Inne ogłoszenia pracodawcy

Specjalista ds. handlu i zakupów

Piekary Śląskie, śląskie

Praca w mieście

Warszawa 4129
Wrocław 1531
Kraków 1098
Katowice 995
Łódź 674
Poznań 639