Wyszukaj spośród 63691 ogłoszeń o pracę

Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Kraków ul. Biskupińska

Data: 06-12-2019, do końca 224 dni
Lokalizacja: Kraków , małopolskie

Seris Konsalnet Ochrona Sp. z o. o. zatrudni do pracy osoby na stanowisko

Poszukujemy pracownika z wpisem na listę kwalifikowanych pracowników ochrony na spokojny obiekt w rejonie ul. Biskupińskiej w Krakowie.

Wymagamy sprawnej umiejętności obsługi komputera.

System pracy 12 h

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem (12) 6427658, 723-192-798 w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku.


Oferta jest ważna jeszcze 224 dni

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).


Szukasz pracy jako Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Kraków ul. Biskupińska

Oferta pracy na stanowisku: Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Kraków ul. Biskupińska w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Kraków ul. Biskupińska Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Kraków ul. Biskupińska, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.