Wyszukaj spośród 90628 ogłoszeń o pracę

Młodszy analityk biznesowy IT Accenture

 • Łódź, łódzkie
 • 08-01-2020 , do końca 374 dni

Job Description

Młodszy analityk biznesowy IT Lokalizacja: Łódź Czym się będziesz zajmować?

 • Zdalną lub bezpośrednią współpracą z klientem w celu pozyskiwania wymagań.
 • Definiowaniem procesów, tworzeniem specyfikacji funkcjonalnych.
 • Współpraca z zespołem deweloperskim w procesie tworzenia oprogramowania.

Qualifications

Czego od Ciebie oczekujemy?

 • Umiejętności analitycznego myślenia.
 • Dobrej znajomości języka angielskiego.
 • Chęci do podróżowania i realizacji projektów na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju.
 • Umiejętnosci tworzenia prezentacji i prowadzenia spotkań z klientem.

Co będzie Twoim dodatkowym atutem?

 • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji funkcjonalnej.
 • Znajomość metodyk prowadzenia projektów IT.

Co możemy Ci zapewnić?

 • Możliwość pracy z dużymi, międzynarodowymi klientami.
 • Wsparcie w rozwoju kariery i kompetencji: dofinansowanie kursów i certyfikacji, bogata oferta szkoleń online oraz on-site, jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery.
 • Prywatną opiekę medyczną.
 • Ubezpieczenie na życie, dostęp do platformy MyBenefit w tym możliwość korzystania z Karty Multisport oraz karty lunchowej.
 • Dodatkowe zajęcia z języków obcych.

Jeśli ta oferta brzmi dla Ciebie interesująco, nie zwlekaj, zaaplikuj online już dziś. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub wysłanie CV na adres e-mail: lodz.recruitment@accenture.com W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Accenture sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-121), przy ul. Siennej 39, NIP 526-00-15-900 (Administrator danych), zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w celu niezbędnym do realizacji procesu postępowania rekrutacyjnego przez Accenture. Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przeniesienia, w każdym czasie. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych przez Accenture sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-121), przy ul. Siennej 39, NIP 526-00-15-900 (Administrator danych), zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przeniesienia, w każdym czasie. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych". Kandydaci, którzy są obecnie zatrudnieni przez klienta Accenture lub inną firmę w jakikolwiek sposób powiązaną z Accenture mogą zostać wykluczeni z procesu rekrutacji. Accenture nie dyskryminuje kandydatów ze względu na rasę, religię, kolor skóry, płeć, wiek, niepełnosprawność, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, lub jakiegokolwiek inne kryterium niedopuszczalne na podstawie polskiego prawa. Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Młodszy analityk biznesowy IT

Młodszy analityk biznesowy IT Lokalizacja: Łódź   Czym się będziesz zajmować? 

 • Zdalną lub bezpośrednią współpracą z klientem w celu pozyskiwania wymagań.

 


Szukasz pracy jako Młodszy analityk biznesowy IT

Oferta pracy na stanowisku: Młodszy analityk biznesowy IT w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Accenture lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Młodszy analityk biznesowy IT Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy analityk biznesowy IT, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Accenture praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.