Pracownik Sklepu Internetowego W.KRUK S.A.

  • Kraków, małopolskie

W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Istnieje od 1840 roku. Nasza historia to nasza duma i najważniejsze dziedzictwo. W ponad 130 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik Sklepu Internetowego

Opis stanowiska

  • Bieżąca obsługa zamówień sklepu internetowego,
  • Rozpatrywanie reklamacji i zwrotów,
  • Nadzorowanie stanów magazynowych,
  • Kompletowanie i pakowanie produktów,
  • Przygotowywanie dokumentów do wysyłki,
  • Raportowanie wykonanych zadań.

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta w sklepie internetowym oraz znajomość branży jubilerskiej stanowić będą dodatkowy atut,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Orientacja na realizację powierzonych zadań i samodyscyplina,
  • Komunikatywność i bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie w pierwszych miesiącach pracy,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów firmowych,
  • Dofinansowanie do karty MultiSport,
  • Rozwój osobisty i satysfakcję z wykonywanej pracy,
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • Opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zawarcie klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r., poz. 922) przez administratora zbioru danych osobowych W.KRUK S.A. z siedzibą w Krakowie (31-462), przy ul. Pilotów 10. Jestem świadomy(a), że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla celów procesu rekrutacji oraz że mam prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.'

Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako Pracownik Sklepu Internetowego

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik Sklepu Internetowego w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy W.KRUK S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik Sklepu Internetowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Sklepu Internetowego, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.W.KRUK S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.