Pracownik Baru-Dostawca_Top Drive_Węgrów P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski

  • Węgrów, mazowieckie

Bar Top Drive w Węgrowie - ul. Żeromskiego 21, poszukuje pracownika na stanowisko -
PRACOWNIK BARU - DOSTAWCA

Twoje zadania:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy
  • budowanie i umacnianie relacji z Klientami
  • obsługa kasy fiskalnej
  • dostarczanie potraw do klientów

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • wysoka kultura osobista
  • aktualne badania do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość miasta - Węgrów

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę lub umowę zlecenie - wg preferencji Kandydata oraz wynagrodzenie zawsze na czas
  • możliwość rozwoju oraz pracę w bardzo dobrej atmosferze, w młodym zespole
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin

Opieka lekarska

Szukasz pracy jako Pracownik Baru-Dostawca_Top Drive_Węgrów

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik Baru-Dostawca_Top Drive_Węgrów w miejscowości: Węgrów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik Baru-Dostawca_Top Drive_Węgrów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Baru-Dostawca_Top Drive_Węgrów, praca w Węgrów dopasowana do Twoich wymagań.P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski

Praca Pracownik Baru-Dostawca_Top Drive_Węgrów, Węgrów

Inne ogłoszenia pracodawcy

Magazynier_akt

Węgrów, mazowieckie

Kierowca-Dostawca

Magazynier

Praca w mieście

Warszawa 3803
Wrocław 1381
Kraków 1011
Katowice 903
Łódź 576
Poznań 562