WK - Data Scientist Talentica.pl

  • Warszawa, mazowieckie

Cześć!

Dla naszego klienta, dużego wydawcy, szukamy nowego członka zespołu na stanowisko Data Scientist. Jako Data Scientist będziesz pracował głównie na potrzeby projektu korporacyjnego. Cały zespół BI liczy 23 osoby (analitycy: 10 osób, developerzy: 5 osób, data quality: 7 osób).

Twoje codziennie zadania:

  • Współpraca z jednostkami biznesowymi w celu zdefiniowania możliwości usprawnienia ich działalności i przyspieszenia rozwiązania problemów biznesowych poprzez wykorzystanie algorytmów Machine Learning
  • Projektowanie, budowa, testowanie i wdrażanie modeli ML przy użyciu zaawansowanych technologii
  • Formułowanie i testowanie hipotez w oparciu o duże zbiory danych
  • Przedstawianie wniosków i rekomendacji

Jakich umiejętności firma oczekuje?

  • Głębokie zdolności analityczne, umiejętność słuchania i wyciągania wniosków niezbędne do definiowania kluczowych pytań biznesowych oraz budowania zestawów danych odpowiadających na te pytania
  • Umiejętność budowania predykcyjnych modeli analitycznych
  • Zaawansowana wiedza na temat modeli klasyfikacji
  • Zaawansowana umiejętność posługiwania się SQL oraz pracy z bazami danych
  • Biegłość w kodowaniu w co najmniej jednym języku programowania, takim jak Python, R
  • Znajomość platform chmurowych (Amazon Web Services, Google Cloud Platform)
  • Silne umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej
  • Umiejętność wizualizacji i prezentacji danych

DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ Z NASZYM KLIENTEM?

Firma posiada ogromne doświadczenie (25 lat na rynku), a dodatkowo:

  • oferuje stabilne warunki zatrudnienia,
  • elastyczne godziny pracy - rozpoczęcie pracy między 7:00 a 9:00
  • oferuje możliwość pracy zdalnej - 1-2 dni w tygodniu
  • ma niską rotację pracowników
  • tworzy zgrany i otwarty zespół, w którym każdy może się rozwijać zawodowo,
  • oferuje atrakcyjny pakiet benefitów,
  • ma fajną lokalizację blisko Ronda Daszyńskiego

DODATKOWE BENEFITY:

  • System gamifikacji z nagrodami dla pracowników Dofinansowanie do pakietu sportowego
  • Prywatna opieka medyczna
  • Owocowe wtorki
  • Rowerowy raj: stojaki na rowery, przeglądy rowerowe, szafki dla rowerzystów
  • Dzień wolny w Twoje urodziny
  • Kluby sportowe, akcje CSR, konkursy - firma to nie tylko praca
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego
  • Godziny dla rodziny
  • Atrakcyjna lokalizacja tuż przy metrze Rondo Daszyńskiego

PROCES REKRUTACYJNY:

Jedno spotkanie trwające 1,5 godziny w biurze: rozmowa + test kompetencji analitycznych + podstawy SQL + dwa pytania otwarte

Szukasz pracy jako WK - Data Scientist

Oferta pracy na stanowisku: WK - Data Scientist w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Talentica.pl lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy WK - Data Scientist Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko WK - Data Scientist, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Talentica.pl praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Talentica.pl

Praca WK - Data Scientist, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

WK - Data Scientist

Warszawa, mazowieckie

WK - Digital Analyst

WK - Senior Database Developer

Administrator Baz Danych MS SQL

Praca w mieście

Warszawa 2135
Wrocław 874
Kraków 627
Katowice 505
Poznań 330
Gdańsk 318