WK - Technology Project Manager Talentica.pl

  • Warszawa, mazowieckie

Cześć!

Dla naszego klienta, dużego wydawcy, szukamy nowego członka zespołu na stanowisko Technology Project Managera. Jako Technology Project Manager będziesz kierował projektem realizowanym dla korporacji, komunikacja z zespołem będzie w języku polskim, z klientem w angielskim (maile, telekonferencje, spotkania, prezentacje).

Twoje codziennie zadania:

Prowadzenie projektu:

  • Prowadzenie projektów z obszaru Business Intelligence, kierowanie pracą zespołu
  • Projektowanie i opracowanie harmonogramów realizacji projektu
  • Umiejętność zarządzania wieloma zadaniami i ustalania priorytetów
  • Zapewnienie terminowej realizacji zadań
  • Zapewnienie poprawności, stabilności i jakości dostarczanych rozwiązań
  • Bezpośrednia komunikacja z biznesem, zbieranie i dokumentowanie wymagań

Analiza:

  • Pogłębiona analiza danych, wyciąganie i przedstawianie wniosków i hipotez na podstawie dużych zbiorów danych
  • Budowa, rozwój i utrzymanie dashboardów BI
  • Tworzenie analiz i raportów ad-hoc na potrzeby jednostek biznesowych
  • Udział w międzynarodowych projektach analitycznych

Jakich umiejętności firma oczekuje?

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy z bazami danych, tworzeniu analiz, raportów
  • ad-hoc, eksploracji danych
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów analitycznych
  • Doświadczenie we współpracy z partnerami biznesowymi na różnych szczeblach, umiejętność dokumentowania wymagań językiem biznesowym i technicznym
  • Duża sprawność w posługiwaniu się SQL
  • Dobra znajomość Excela oraz jednego z narzędzi Business Intelligence (Tableau, QlikView)
  • Znajomość teorii z obszaru Machine Learning w stopniu minimum podstawowym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ Z NASZYM KLIENTEM?

Firma posiada ogromne doświadczenie (25 lat na rynku), a dodatkowo:

  • oferuje stabilne warunki zatrudnienia,
  • elastyczne godziny pracy - rozpoczęcie pracy między 7:00 a 9:00
  • oferuje możliwość pracy zdalnej - 1-2 dni w tygodniu
  • ma niską rotację pracowników
  • tworzy zgrany i otwarty zespół, w którym każdy może się rozwijać zawodowo,
  • oferuje atrakcyjny pakiet benefitów,
  • ma fajną lokalizację blisko Ronda Daszyńskiego

DODATKOWE BENEFITY:

  • System gamifikacji z nagrodami dla pracowników Dofinansowanie do pakietu sportowego
  • Prywatna opieka medyczna
  • Owocowe wtorki
  • Rowerowy raj: stojaki na rowery, przeglądy rowerowe, szafki dla rowerzystów
  • Dzień wolny w Twoje urodziny
  • Kluby sportowe, akcje CSR, konkursy - firma to nie tylko praca
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego
  • Godziny dla rodziny
  • Atrakcyjna lokalizacja tuż przy metrze Rondo Daszyńskiego

PROCES REKRUTACYJNY:

Jedno spotkanie trwające 1,5 godziny w biurze: test kompetencji analitycznych + podstawy SQL.

Szukasz pracy jako WK - Technology Project Manager

Oferta pracy na stanowisku: WK - Technology Project Manager w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Talentica.pl lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy WK - Technology Project Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko WK - Technology Project Manager, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Talentica.pl praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Talentica.pl

Praca WK - Technology Project Manager, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

PHP Developer

Warszawa, mazowieckie

WK - Data Scientist

WK - Senior Database Developer

WK - Digital Analyst

Praca w mieście

Warszawa 4129
Wrocław 1531
Kraków 1098
Katowice 995
Łódź 674
Poznań 639