Lider Obszaru Testów Automatycznych Talentica.pl

  • Poznań, wielkopolskie

Cześć!

Dla naszego Klienta, dużego Banku, poszukujemy osoby na stanowisko Lidera Testów Automatycznych. Poszukujemy obecnie dwóch osób. Obecnie praca 100% zdalna, ale w przyszłości firma preferuje pracę hybrydową. Lokalizacja biura do wyboru: Poznań, Wrocław lub Warszawa. Raportowanie do IT Area Leadera. Zespoły 8-15 osobowe.

Jak będzie wyglądała praca na tym stanowisku?

W skrócie Twój zakres obowiązków będzie wyglądał następująco:

  • wdrażanie nowoczesnej strategii zapewnienia jakości i testowania automatycznego np. "shift left" i "continuous testing"
  • rozwój i wspieranie wybranych z szerokiej gamy narzędzi testowych i technologii wykorzystywanych w banku: od RestAssured, Karate poprzez Gatling, jMeter, Microfocus LoadRunner do Selenium, UFT, Appium, Cypress i wiele innych w potokach CI/CD na platformie OpenShift
  • wspieranie planowania i wdrażania automatyzacji testów w wielu zespołach pracujących metodyką Agile
  • ocenianie i analizowanie procesu rozwoju oprogramowania, w szczególności testów pod kątem usprawnień i wdrażanie tych usprawnień
  • koordynowanie prac i aktywności związanych z zapewnieniem jakości na poziomie Domeny i Tribe"ów
  • definiowanie technicznych i organizacyjnych zasad współpracy w chapterze automatyzacji testów

Gdy dołączysz do zespołu zagwarantujesz sobie świetną atmosferę w pracy, bardzo dużą samodzielność, rewelacyjnych współpracowników i możliwości szybkiego rozwoju.

Co musisz umieć?

Na pewno poszukujemy osoby, która posiada:

  • doświadczenie w automatyzacji
  • chęć budowania świadomości wśród Product Owner
  • chęć współtworzenia wartości technicznych gildii i wymiany wiedzy
  • chęć łączenia ścieżki eksperckiej w testach automatycznych ze ścieżką managerską, rozwijając tym samym społeczność automatyków
  • chęć współtworzenia strategii całego obszaru w roli lidera oraz budowania podejścia do automatyzacji w Tribe"ach
  • gotowość do podjęcia się budowy automatów w jednej z kilku domen biznesowych np. produktowej od frontu, aż po backend, w grupie 7 - 15 automatyków pracujących w rozproszonych zespołach

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne zarobki na UoP - ich wysokość jest zależna od Twojego doświadczenia
  • 100% praca zdalna, docelowo model hybrydowy
  • Prywatna opieka medyczna - Medicover
  • System Kafeteryjny MyBenefit
  • Multisport
  • Refundacja okularów
  • Świetną atmosferę w pracy i rewelacyjnych współpracowników
  • Płatny urlop zgodnie z KP
  • Narzędzia: laptop, smartfon
  • Premia roczna uzależniona od wyniku Banku

Jak wygląda proces rekrutacji?

Proces składa się tylko z jednego etapu! Rozmowa z przełożonym i rekruterem poprzez Microsoft Teams. Po rozmowie - decyzja.

Jeśli jesteś zainteresowany - aplikuj teraz!

Szukasz pracy jako Lider Obszaru Testów Automatycznych

Oferta pracy na stanowisku: Lider Obszaru Testów Automatycznych w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Talentica.pl lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Lider Obszaru Testów Automatycznych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lider Obszaru Testów Automatycznych, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Talentica.pl praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.