iOS Developer P&P Solutions Sp. z o.o.

  • zdalnie, mazowieckie

Dla naszego klienta, z branży medialnej poszukujemy osoby na stanowisko Senior iOS Developera.

Stawka: 130 - 180 PLN/h na B2B

Praca zdalna lub hybrydowa z Krakowa.

Zadania :

  • uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu nowych funkcjonalności w istniejących aplikacjach;
  • wsparcie w diagnozie problemów i optymalizacji działania wersji produkcyjnych aplikacji;
  • udział w optymalizacji procesu wytwarzania oprogramowania: Continous Integration, zapewnienie jakości, dobór technologii;
  • praca zgodna z metodyką SCRUM (udział w spotkaniach: Daily SCRUM, Sprint Review Meeting, Sprint Retrospective, Sprint Planning Meeting);
  • wykonywanie code review na pull-requestach;
  • wsparcie dla procesu - GIT-flow;
  • szacowanie pracy w ramach przyszłych projektów;
  • coaching w ramach małych zespołów;
  • kierowanie małymi zespołami wytwórczymi (do 5 osób);
  • aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy (udział w szkoleniach technicznych, opisywanie tips&trics na Confluence, przygotowanie krótkich szkoleń wewnętrznych).

Wymagania :

  • min. 4-5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku programisty iOS;
  • bardzo dobra znajomość języka Swift;
  • bardzo dobra znajomość Core Data;
  • bardzo dobra znajomość web serwisów;
  • doświadczenie w przygotowaniu interfejsu użytkownika dla urządzeń mobilnych;
  • doświadczenie w pracy z usługami SOAP oraz REST/RESTful;
  • doświadczenie w procesie publikacji i konfiguracji aplikacji w AppStore;
  • doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji.
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe, informatyczne lub pokrewne

Oferujemy :

  • wynagrodzenie na podstawie kontraktu B2B: 130 - 180 PLN/H na B2B VAT (w zależności od doświadczenia); możliwe inne formy zatrudnienia.
  • przelew w wygodnej formie (bez split payment)
  • krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
  • czas trwania projektu 2 lata
  • zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)
  • kartę Multisport
  • prywatną opiekę medyczną Medicover

Szukasz pracy jako iOS Developer

Oferta pracy na stanowisku: iOS Developer w miejscowości: zdalnie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy P&P Solutions Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy iOS Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko iOS Developer, praca w zdalnie dopasowana do Twoich wymagań.P&P Solutions Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

P&P Solutions Sp. z o.o.

Praca iOS Developer, zdalnie

Inne ogłoszenia pracodawcy

Scrum Master

zdalnie, mazowieckie

iOS Developer

Ruby on Rails Developer

Praca w mieście

Warszawa 188
Poznań 151
Kraków 150
Katowice 112
Gdańsk 110
Wrocław 104