Lider utrzymania ruchu L.M. Group Poland Sp. z o.o.

  • Kaźmierz , wielkopolskie

Obecnie dla naszego klienta z branży spożywczej, poszukujemy Lidera zmiany do firmy zlokalizowanej ok. 30 km od Poznania.

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie podległym zespołem mechaników i automatyków
  • Delegowanie zadań oraz nadawanie priorytetów usuwanych awarii
  • Realizowanie przeglądów i remontów maszyn produkcyjnych
  • Wykonywanie analiz awarii oraz przedstawianie propozycji usprawnień
  • Realizacja diagnostyki linii produkcyjnych - określanie wąskich gardeł
  • Wykonywanie raportów na potrzeby kierownika DUR,
  • Nadzór nad firmami zewnętrznymi
  • Tworzenie zamówień oraz dobór części zamiennych z magazynu technicznego
  • Dbanie o stan techniczny maszyn oraz porządek w obszarze DUR

Wymagania:

Wykształcenie techniczne (mechanika, automatyka, mechatronika)

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi oraz odczytywanie dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie w zarządzaniu małych choć zespołem
  • Umiejętność posługiwania się pakietem Office
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Zorientowanie na cel
  • Umiejętność współpracy z innymi działami w organizacji
  • Efektywna komunikacja interpersonalna
  • Zdolność i chęć uczenia się
  • Mile widziane

    • znajomość posługiwania się SAP
    • uprawnienia energetyczne G1
    • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę premie i bonusy
  • Kartę Multisport i Sodexo
  • Dofinansowanie posiłków w pracy
  • Płatny system poleceń pracowniczych

Szukasz pracy jako Lider utrzymania ruchu

Oferta pracy na stanowisku: Lider utrzymania ruchu w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy L.M. Group Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Lider utrzymania ruchu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lider utrzymania ruchu, praca w dopasowana do Twoich wymagań.L.M. Group Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.