Wyszukaj spośród 5874 ogłoszeń o pracę

Programista PLC // 13.000 zł Gi Group

  • Zgierz, łódzkie
    Zgierz, łódzkie
  • 13-11-2022 , do końca 502 dni

Programista PLC

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

  • Programowanie, konfiguracja, testowanie i uruchomienie systemów automatyki
  • Przygotowanie dokumentacji realizowanych projektów
  • Udział w wyjazdach serwisowych i uruchomieniowych na terenie całego kraju
  • Współpraca z polskimi i zagranicznymi firmami sprzedającymi maszyny produkcyjne na rynku polskim

Oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenia informatycznego lub technicznego (preferowane kierunki: automatyka, automatyka napędów, robotyka)
  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Praktycznej znajomości programowania sterowników PLC
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • Znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Prawa jazdy kat. B oraz gotowości do częstych podróży służbowych na terenie kraju (do 50% czasu pracy)
  • Doświadczenia w programowaniu S7 klasycznym oraz TIA: doświadczenia w systemach rozproszonych, znajomości serwerów OPC, podstawowej znajomości języka SQL, znajomości języków skryptowych C , Visual Basic, doświadczenia w systemach redundantnych

Oferujemy:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą (okres próbny - 6 miesięcy, potem umowa na czas nieokreślony)
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach na terenie całej Polski
  • Profesjonalny system szkoleń dostosowany do potrzeb i celów zawodowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wynagrodzenie: do 13.000 zł brutto (zależne od doświadczenia)
  • Premię roczną zależna od stopnia realizacji celów, do 10-15% rocznego wynagrodzenia
  • Godziny pracy: 8.00-16.00
  • Benefity: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie życiowe, dofinansowanie do posiłków

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Administratorem Danych Osobowych jest Gi Group Poland S.A., z siedzibą w Warszawie, ul. Grzybowska 3 lok. U6, 00-132 Warszawa, adres do korespondencji: ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: iod[at]gigroup.com lub na adres: Gi Group Poland S.A., ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 221 § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. 'Rozporządzenie RODO' w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonych rekrutacji - nie dłużej niż 30 miesięcy od ostatniej aktywności użytkownika albo do momentu odwołania wyrażonej zgody. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją oraz decydujące o zatrudnieniu, dział kadr i płac oraz osoby odpowiadające za nadzór IT, nadzór nad poprawnością działań rekrutacyjnych w tym prawnicy. Przysługujące prawa: masz prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia wyrażonej zgody, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Świetna lokalizacja

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Szukasz pracy jako Programista PLC // 13.000 zł

Oferta pracy na stanowisku: Programista PLC // 13.000 zł w miejscowości: Zgierz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Programista PLC // 13.000 zł Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista PLC // 13.000 zł, praca w Zgierz dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Gi Group

Praca Programista PLC // 13.000 zł, Zgierz Zgierz

Oferta jest ważna jeszcze 502 dni

Inne ogłoszenia pracodawcy

Programista PLC // 13.000 zł

Pabianice, łódzkie

Technical Analyst

Łódź, łódzkie

Inżynier Big Data

Starszy Analityk Biznesowy

Praca w mieście

Warszawa 188
Poznań 151
Kraków 150
Katowice 112
Gdańsk 110
Wrocław 104
Zobacz więcej