Wyszukaj spośród 69487 ogłoszeń o pracę

Lektor języka angielskiego praca z dziećmi (5-12 lat)

Data: 27-01-2020, do końca 220 dni
Lokalizacja: Puszczykowo , wielkopolskie
Puszczykowo , wielkopolskie

Firma szkoleniowa LINGOPOLIS poszukuje do współpracy lektora języka angielskiego do prowadzenia zajęć pozalekcyjnych (pon-pt) z dziećmi w wieku 5-11lat na terenie Poznania i okolic (Komorniki, Wiry, Puszczykowo, Luboń). Jesteśmy zainteresowani wyłącznie współpracą z osobami posiadającymi doświadczenie w nauczaniu języka obcego dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Podejmiemy współpracę z osobami kreatywnymi, pełnymi pomysłów, które z pełnym zaangażowaniem i pasją podchodzą do pracy z dziećmi.


Opis stanowiska

 Gwarantujemy pracę w min.2-godzinnym bloku (2lub 3 ×60min) w dniach od poniedziałku do piątku (dni i godziny do ustalenia).

Zakres pracy lektora, w zależności od preferencji, obejmuje:

 • Warsztaty języka angielskiego ENGLISH FOR KIDS (5-6 lat)
 • Warsztaty ENGLISH JUNIOR (klasy I-IV) 
Czego oczekujemy?
 • Wykształcenia filologicznego/lingwistycznego/ kierunki pokrewne, min. licencjat.
 • Doświadczenia w pracy z dziećmi. Kreatywnych narzędzi rozwojowych niezbędnych do prowadzenia warsztatów w różnych grupach wiekowych.
 • Energii, zaangażowania oraz cierpliwości.
 • Indywidualnego podejścia do każdego dziecka.
 • Dyspozycyjności w ciągu tygodnia pracy (godz.13.00-17.00).
 • Prawo jazdy kat B będzie dodatkowym atutem
Czego oczekujemy?
 • miejsce pracy, do którego chętnie będziesz przyjeżdżać:)
 • dobre stawki godzinowe
 • zajęcia w bloku godzinowym
 • wskazówki metodyczne oraz dostęp do biblioteki wiedzy
 • wszelkie potrzebne materiały do prowadzenia zajęć.

Dodatkowo, szkolenia z kreatywnych metod pracy z grupą oraz stały nadzór Opiekuna metodycznego.

Miejsce pracy: Komorniki, Wiry, Puszczykowo, Luboń.

Zatrudnienie: formę zatrudnienia dostosowujemy do preferencji oraz dyspozycyjności lektora. Zapraszamy do przesyłania CV oraz do kontaktu telefonicznego: +48 603 775


Elastyczne godziny pracy

Oferta jest ważna jeszcze 220 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Lektor języka angielskiego praca z dziećmi (5-12 lat)

Oferta pracy na stanowisku: Lektor języka angielskiego praca z dziećmi (5-12 lat) w miejscowości: Puszczykowo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Lingopolis Marta Poczta lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Lektor języka angielskiego praca z dziećmi (5-12 lat) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lektor języka angielskiego praca z dziećmi (5-12 lat), praca w Puszczykowo dopasowana do Twoich wymagań.Lingopolis Marta Poczta praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Lingopolis Marta Poczta


Praca Lektor języka angielskiego praca z dziećmi (5-12 lat), Puszczykowo Puszczykowo


.

Oferta jest ważna jeszcze 220 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Lingopolis Marta Poczta Poczta

kontakt@lingopolis.pl

603775405

Praca w mieście

Warszawa 4033
Wrocław 1496
Kraków 1084
Katowice 973
Łódź 654
Poznań 622
Zobacz więcej