Wyszukaj spośród 71318 ogłoszeń o pracę

Lekarz larynglog InnComm Sp.z o.o

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • 29-03-2020 , do końca 184 dni

Przychodnia Medyczna Pramed działa na prywatnm rynku usług medycznych w Szczecinie od 2009 roku. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu lekarza laryngologa do przeprowadzania konsultacji specjalistycznych oraz badań z zakresu medycyny pracy.

Oferujemy negocjowane warunki wspólpracy.


Elastyczne godziny pracy

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Lekarz larynglog

Oferta pracy na stanowisku: Lekarz larynglog w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy InnComm Sp.z o.o lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Lekarz larynglog Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lekarz larynglog, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.InnComm Sp.z o.o praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


InnComm Sp.z o.o


Praca Lekarz larynglog, Szczecin


.

Oferta jest ważna jeszcze 184 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Weronika Kondzioła

w.kondziola@pramed.pl

695080119

Inne ogłoszenia pracodawcy

LEKARZ GINEKOLOG

Szczecin, zachodniopomorskie


LEKARZ GINEKOLOG

Szczecin, zachodniopomorskie


Pracownik Restauracji Pasibus Szczecin

Szczecin, zachodniopomorskie


Pracownik w Dziale Ochrony

Szczecin, zachodniopomorskie

Praca w mieście

Warszawa 4129
Wrocław 1531
Kraków 1098
Katowice 995
Łódź 674
Poznań 639
Zobacz więcej