Doradca klienta Teamquest

  • Legionowo, mazowieckie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Obsługa klienta
  • Kraj: Polska

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradca klienta

Zadania:

  • Profesjonalna obsługa klienta;
  • Doradztwo w sprzedaży i prezentacja produktów (butik odzieżowy marki premium)
  • Dbanie o ekspozycję i wizerunek sklepu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta;
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej;
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 3300- 3600 zł brutto + atrakcyjne premie (nawet 1- krotność wynagrodzenia podstawowego)
  • Benefity pozapłacowe- opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie na życie, zniżki pracownicze 40%.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570

Opieka lekarska

Szukasz pracy jako Doradca klienta

Oferta pracy na stanowisku: Doradca klienta w miejscowości: Legionowo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Doradca klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Doradca klienta, praca w Legionowo dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Doradca klienta, Legionowo

Inne ogłoszenia pracodawcy

Technik obiektu MOBILNY

Legionowo, mazowieckie

Doradca klienta

Web Publisher

Kasjer Walutowy

Praca w mieście

Warszawa 2706
Wrocław 1003
Kraków 746
Katowice 647
Łódź 394
Poznań 391