Wyszukaj spośród 71261 ogłoszeń o pracę

Operator Heftruck - od 2100 euro brutto/mies. - Belgia Evie Sp. z o.o.

  • Gent , Polska
  • 18-03-2020 , do końca 193 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.

Obecnie dla naszego klienta, belgijskiej firmy będącej ekspertem w branży logistycznej, poszukujemy Pracowników na stanowisko: Operator wózków widłowych niskiego składowania (Heftruck).

Zostań naszym Pracownikiem!

Otrzymasz od nas wynagrodzenie 12,67 euro brutto/h oraz dodatek zmianowy, dzięki któremu stawka wzrośnie do 13,62 euro brutto/h! Poza atrakcyjną stawką oferujemy również dodatki!

Jeśli masz obawy związane z wyjazdem za granicę, nie przejmuj się! Rozumiemy to, dlatego oferujemy pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania oraz wsparcie naszych Koordynatorów na terenie Belgii!

 

Kogo poszukujemy?

Wychodząc naprzeciw wysokim standardom naszego belgijskiego Klienta, poszukujemy osób, które mają doświadczenie w operowaniu wózkami typu Heftruck i mogą potwierdzić to certyfikatem i referencjami z poprzednich miejsc zatrudnienia. Od Kandydatów wymagamy również komunikatywnej znajomości języka angielskiego, możliwości wyjazdu swoim samochodem oraz wysokiej motywacji i zaangażowania.

 

Kogo poszukujemy?

Firma, dla której poszukujemy Pracowników, jest dostawcą usług logistycznych na rynku międzynarodowym. Do Twoich obowiązków będzie należała obsługa wózka widłowego niskiego składowania (Heftruck), wykonywanie innych prac magazynowych. Do składowanych produktów należą części zamienne do odkurzaczy, myjek wysokociśnieniowych i sprzętu czyszczącego.

Dodatkowe Informacje

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty, zadzwoń do naszego Rekrutera (+48 517 612 024) dostępnego od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00!


Umowa o pracę

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Operator Heftruck - od 2100 euro brutto/mies. - Belgia

Oferta pracy na stanowisku: Operator Heftruck - od 2100 euro brutto/mies. - Belgia w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator Heftruck - od 2100 euro brutto/mies. - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator Heftruck - od 2100 euro brutto/mies. - Belgia, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.