Wyszukaj spośród 76752 ogłoszeń o pracę

Asystent ds. księgowości ( z jęz.niemieckim lub angielskim) Teamquest

 • Poznań, wielkopolskie
 • 03-04-2020 , do końca 208 dni

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.


Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent ds. księgowości ( z jęz.niemieckim lub angielskim)

Zadania:

 • Księgowanie wpłat od klientów
 • Księgowanie dokumentów finansowych
 • Kontakt z klientem zewnętrznym

Wymagania:

 • Wymagana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - Warunek konieczny
 • Samodzielność, dokładność, skrupulatność
 • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
 • Nie jest wymagane doświadczenie w księgowości

Oferujemy:

 • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie
 • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin (min. 5h dziennie)
 • Elastyczne godziny pracy pomiędzy 7-17
 • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.


Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570


Elastyczne godziny pracy

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).


Szukasz pracy jako Asystent ds. księgowości ( z jęz.niemieckim lub angielskim)

Oferta pracy na stanowisku: Asystent ds. księgowości ( z jęz.niemieckim lub angielskim) w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Asystent ds. księgowości ( z jęz.niemieckim lub angielskim) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent ds. księgowości ( z jęz.niemieckim lub angielskim), praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Teamquest


Praca Asystent ds. księgowości ( z jęz.niemieckim lub angielskim), Poznań


.

Oferta jest ważna jeszcze 208 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praktykant/ka w Dziale Rekrutacji

Poznań, wielkopolskie


Elektromechanik

Poznań, wielkopolskie

Praca w mieście

Warszawa 4342
Wrocław 1658
Kraków 1168
Katowice 1057
Łódź 768
Poznań 697
Zobacz więcej