Wyszukaj spośród 111224 ogłoszeń o pracę

Pracuj jako Team Leader - od 15,54 euro brutto/h - Belgia Evie Sp. z o.o.

 • Gent, Belgia
 • 06-04-2020 , do końca 399 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta, belgijskiej firmy będącej ekspertem w branży logistycznej, poszukujemy Pracowników na stanowisko: Team Leader.

Dołącz do nas!

Wystarczy, że:

 • posiadasz doświadczenie w pracy jako Team Leader (na produkcji)
 • posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
 • chcesz podjąć długoterminowe zatrudnienie
 • możesz wyjechać swoim samochodem

 

W zamian otrzymasz:

 • polską umowę o pracę na warunkach belgijskich
 • stawkę 15,54 euro brutto/h
 • w przypadku pracy zmianowej dodatek zmianowy, z którym stawka wyniesie 16,31 euro brutto/h
 • 13. pensję (premię roczną)
 • kartę paliwową za wyjazd swoim samochodem oraz dodatek 100 euro brutto/mies. w przypadku podwożenia innego Pracownika
 • 50 euro netto za polecenie Kandydata (po przepracowaniu przez Niego pełnego miesiąca)
 • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
 • wsparcie naszego Koordynatora w Belgii

 

W zamian otrzymasz:

Twoim zadaniem, jako Team Leadera, będzie nadzorowanie pracy Operatorów Wózków Widłowych (heftrucków i reachtrucków) w magazynie zajmującym się dystrybucją i magazynowaniem części do maszyn czyszczących.

 

Dodatkowe Informacje

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty, zadzwoń do naszego Rekrutera (+48 517 612 024) dostępnego w dni powszednie od 8.00 do 16.00!


Umowa o pracę

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Pracuj jako Team Leader - od 15,54 euro brutto/h - Belgia

Oferta pracy na stanowisku: Pracuj jako Team Leader - od 15,54 euro brutto/h - Belgia w miejscowości: Gent jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracuj jako Team Leader - od 15,54 euro brutto/h - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracuj jako Team Leader - od 15,54 euro brutto/h - Belgia, praca w Gent dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.