Wyszukaj spośród 76752 ogłoszeń o pracę

Praca przy Konstrukcji Opakowań - 14,30 EUR/h + Kwaterunek - Belgia Evie Sp. z o.o.

  • Wetteren, Polska
    Wetteren, Polska
  • 09-04-2020 , do końca 202 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko Operatora Maszyn Gnąco-Klejących w belgijskiej firmie będącej ekspertem w branży papierniczej.

Otrzymaj konkurencyjne wynagrodzenie i bezpłatny kwaterunek!

Jeśli posiadasz doświadczenie w obsłudze składarko-sklejarek, posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym oraz możesz wyjechać swoim samochodem, dołącz do nas!

U naszego belgijskiego Klienta będziesz odpowiedzialny za obsługę maszyny Vega Folder-Gluer, dbanie o jej dobry stan oraz za wprowadzanie danych do systemu.

W zamiar oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, a także pakiet dodatków!

Ponadto, Kandydatom mogącym wyjechać swoim samochodem, zapewniamy darmowe zakwaterowanie, kartę paliwową (dofinansowujemy również paliwo na zjazdy do Polski) oraz dodatek 100 EUR brutto/mies. za podwożenie innego Pracownika!

 

Dodatkowe Informacje

Aby poznać szczegóły oferty, zadzwoń do naszego Rekrutera (+48 517 612 024) w godzinach 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku!


Umowa o pracę

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Praca przy Konstrukcji Opakowań - 14,30 EUR/h + Kwaterunek - Belgia

Oferta pracy na stanowisku: Praca przy Konstrukcji Opakowań - 14,30 EUR/h + Kwaterunek - Belgia w miejscowości: Wetteren jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Praca przy Konstrukcji Opakowań - 14,30 EUR/h + Kwaterunek - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca przy Konstrukcji Opakowań - 14,30 EUR/h + Kwaterunek - Belgia, praca w Wetteren dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Evie Sp. z o.o.


Praca Praca przy Konstrukcji Opakowań - 14,30 EUR/h + Kwaterunek - Belgia, Wetteren Wetteren


Oferta jest ważna jeszcze 202 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Michał Hilicki

m.hilicki@ksservice.pl

517 612 024

KRAZ: 7254

Praca w mieście

Warszawa 4342
Wrocław 1658
Kraków 1168
Katowice 1057
Łódź 768
Poznań 697
Zobacz więcej