Wyszukaj spośród 51868 ogłoszeń o pracę

Kierowca Reachtruck: 13,62 euro brutto/h i dodatki - Belgia Evie Sp. z o.o.

  • Gent, Polska
  • 17-06-2020 , do końca 13 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.

Poszukujesz pracy za granicą?

Aplikuj i zyskaj atrakcyjne warunki! Gwarantujemy polską umowę na zasadzie oddelegowania do Belgii, wynagrodzenie podstawowe 12,67 euro brutto/h, które wzrasta dzięki dodatkowi zmianowemu do 13,62 euro brutto/h i czeki żywieniowe (6,50 euro)!

Ponadto wyjeżdzając swoim samochodem, Agencja pokrywa koszty zakwaterownia do 350 euro miesięcznie. Chciałbyś uzyskać więcej benefitów? 

Przyznajemy również kartę paliwową i dodatek na zjazdy do Polski

Oczekujemy jedynie doświadczenia w obsłudze wózka widłowego wysokiego składowania, komunikatywnej znajomości języka angielskiego oraz zaangażowania w powierzone obowiązki!

Masz dodatkowe pytania? Dzwoń, a nasz Rekruter udzieli szczegółowych informacji :-)!


Opieka lekarska

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Kierowca Reachtruck: 13,62 euro brutto/h i dodatki - Belgia

Oferta pracy na stanowisku: Kierowca Reachtruck: 13,62 euro brutto/h i dodatki - Belgia w miejscowości: Gent jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kierowca Reachtruck: 13,62 euro brutto/h i dodatki - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierowca Reachtruck: 13,62 euro brutto/h i dodatki - Belgia, praca w Gent dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.