Wyszukaj spośród 63472 ogłoszeń o pracę

Pracownik Fizyczny 15zł netto

Data: 22-05-2020, do końca 55 dni
Lokalizacja: Stryków , łódzkie

Zadania:
  • praca fizyczna przy drodze szybkiego ruchu,
  • koszenie kosą spalinową pasów zieleni, skarp przydrożnych
Wymagania:
  • chęć podjęcia pracy,
  • dyspozycyjność
Wymagania:
  • wynagrodzenie w kwocie 15 zł netto / 1h,
  • praca na stałe 

Świetna lokalizacja

Oferta jest ważna jeszcze 55 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Pracownik Fizyczny 15zł netto

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik Fizyczny 15zł netto w miejscowości: Stryków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy SmartSolution lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik Fizyczny 15zł netto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Fizyczny 15zł netto, praca w Stryków dopasowana do Twoich wymagań.SmartSolution praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


SmartSolution


Praca Pracownik Fizyczny 15zł netto, Stryków


.

Oferta jest ważna jeszcze 55 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Daniel Pietruszka

daniel@worldsolution.pl

696882143

Inne ogłoszenia pracodawcy

Pracownik Fizyczny 15zł netto

Pruszków, mazowieckie


Picker 14,5 netto

Żabia Wola, mazowieckie


Praca w mieście

Warszawa 3793
Wrocław 1373
Kraków 1008
Katowice 901
Łódź 573
Poznań 554
Zobacz więcej