Pracownik produkcji / stolarz / operator maszyn ACORD SP. Z O.O.

  • Ściechówek, lubuskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: lubuskie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Przedsiębiorstwo Acord s z o.o., posiadające kilkunastoletnie doświadczenie w wyrobach galanterii drzewnej. Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji /stolarz/operator maszyn

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie / montaż elementów wg wzoru
  • wykonywanie elementów stolarki
  • obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania stawiane kandydatom

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • rzetelność, sumienność, odpowiedzialność,
  • zachowanie porządku na stanowisku pracy

Nasza oferta

  • oferujemy pracę na pełny etat w wiodącej na rynku firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • terminowe wypłaty

Dodatkowe Informacje

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny 511 102 558

Wysokie wynagrodzenie

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako Pracownik produkcji / stolarz / operator maszyn

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji / stolarz / operator maszyn w miejscowości: Ściechówek jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ACORD SP. Z O.O. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik produkcji / stolarz / operator maszyn Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji / stolarz / operator maszyn , praca w Ściechówek dopasowana do Twoich wymagań.ACORD SP. Z O.O. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

ACORD SP. Z O.O.

Praca Pracownik produkcji / stolarz / operator maszyn , Ściechówek

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Jarosław Logdański

kadry@acord.pl

511102558

Inne ogłoszenia pracodawcy

Magazynier Słubice

Słubice, lubuskie

Grafik komputerowy

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Praca w mieście

Warszawa 4367
Wrocław 1678
Kraków 1175
Katowice 1061
Łódź 779
Poznań 701