Wyszukaj spośród 109677 ogłoszeń o pracę

Przyjmiemy osobę 50+! - możliwe zatrudnienie na część etatu- Konsultant/ Konsultantka Medyczna Evie Sp. z o.o.

 • Szczecin, zachodniopomorskie
 • 05-07-2020 , do końca 289 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, prywatnej przychodni medycznej, poszukujemy osoby na stanowisko: Konsultant/ Konsultantka

Dołączając do nas zyskujesz:

 • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 2600 zł brutto, podwyżka po okresie próbnym
 • możliwość dostosowania godzin pracy (od 6 do 8 godzin dziennie)
 • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 19:00
 • umowę zlecenie lub umowę o pracę 
 • pracę w placówce w ścisłym centrum Szczecina

 

Do Twoich zadań będzie należało:

 • telefoniczna obsługa pacjentów
 • umawianie, przekłanie, odwoływanie wizyt i badań
 • wprowadzanie danych do systemu

 

Do Twoich zadań będzie należało:

 • dyspozycyjności na minimu 120h w miesiącu
 • podstawowej znajomości obsługi komputera
 • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku 

 


Elastyczne godziny pracy

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Przyjmiemy osobę 50+! - możliwe zatrudnienie na część etatu- Konsultant/ Konsultantka Medyczna

Oferta pracy na stanowisku: Przyjmiemy osobę 50+! - możliwe zatrudnienie na część etatu- Konsultant/ Konsultantka Medyczna w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Przyjmiemy osobę 50+! - możliwe zatrudnienie na część etatu- Konsultant/ Konsultantka Medyczna Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Przyjmiemy osobę 50+! - możliwe zatrudnienie na część etatu- Konsultant/ Konsultantka Medyczna, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Evie Sp. z o.o.


Praca Przyjmiemy osobę 50+! - możliwe zatrudnienie na część etatu- Konsultant/ Konsultantka Medyczna, Szczecin


Oferta jest ważna jeszcze 289 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Kamila Wiśniewska

k.wisniewska@ksservice.pl

KRAZ: 7254

Praca w mieście

Warszawa 5616
Wrocław 2423
Kraków 1623
Katowice 1403
Łódź 1206
Poznań 1152
Zobacz więcej