Senior Ruby on Rails Developer NBC Sp. z o.o.

  • Katowice, śląskie

W NBC tworzymy oprogramowania i ciągle szukamy innowacyjnych rozwiązań.
Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez m.in. rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania czy też rozwój systemów.
Chcesz dołączyć do Zespołu, w którym będziesz miał wpływ na to, co tworzysz? Stawiasz na rozwój osobisty i cenisz odpowiedni feedback w pracy? Jeśli marzysz o pracy w miejscu, w którym każdy dzieli się wiedzą, to NBC czeka właśnie na Ciebie!

Cieszymy się, że tu trafiłeś!
Aplikuj! Nic nie tracisz, a wiele możesz zyskać :)

Dołącz do naszego teamu jako: Senior Ruby on Rails Developer

Projekt dotyczy pracy przy aplikacji związanej z łatwym i prostym przekazywaniem darowizn na różne cele charytatywne.

Użytkownicy, mogą decydować o tym jaki % z każdej wykonywanej przez nich transakcji będzie przekazywany na wybrane przez nich cele charytatywne i fundacje.

Aktualnie nasz klient chce wyjść na nowe rynki i ze względu na to poszukuje osoby, która wspomoże ich w pracy nad aplikacją.

W związku z poszukujemy specjalisty, który:

  • Posiada minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu w Ruby, Rails,
  • Zna Heroku i/lub posiada doświadczenie z rozwiązaniami chmurowymi
  • Posiada doświadczenie w aplikacjach finansowych z bezpieczną obsługą danych i transakcjami kontrolowanymi
  • Będzie dążyć do usprawniania aplikacji i zaproponuje najlepsze rozwiązania, które wspomogą pracę zespołu
  • Mile widziane doświadczenie w migrowaniu rozwiązań z Ruby na inne platformy.

Zadania na tym stanowisku to m.in.:

  • konsultacje w zakresie wypracowywania najlepszych rozwiązań związanych z architekturą i wydajnością systemu
  • budowa interfejsu API z istniejącej bazy kodu,
  • rewidowanie i tworzenie testów,
  • migracja danych

Rekrutacja odbywa się zdalnie. Staramy się, aby cały proces rekrutacyjny przebiegł najszybciej jak to możliwe.

Po okresie pandemii dopuszczamy możliwość pracy w 100% zdalnie, jednak chcielibyśmy aby nasz specjalista czasem pojawiał się w naszym biurze we Wrocławiu na ul. Grabiszyńskiej 251A

Szukasz pracy jako Senior Ruby on Rails Developer

Oferta pracy na stanowisku: Senior Ruby on Rails Developer w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Senior Ruby on Rails Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Ruby on Rails Developer, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Praca Senior Ruby on Rails Developer, Katowice

Inne ogłoszenia pracodawcy

Programista C++

Katowice, śląskie

iOS Developer 100% zdalnie

Analityk

Praca w mieście

Warszawa 5616
Wrocław 2423
Kraków 1623
Katowice 1403
Łódź 1206
Poznań 1152