Pracownik wykładania towaru w markecie budowlanym w Lublinie! Work & Profit Spółka z o.o.

  • Lublin, lubelskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: lubelskie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit wpisana Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 396, poszukuje osób do pracy na stanowisku: Pracownik Hali
Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki:

  • Wykładanie towaru
  • Obsługa skanera
  • Obsługa klienta

Wymagania:

  • Ukończone 18lat
  • Dyspozycyjność
  • Sprawność fizyczna - sektor budowlany
  • Mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Bezpłatne szkolenia
  • Wynagrodzenie 19 zł brutto

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Elastyczne godziny pracy

Szukasz pracy jako Pracownik wykładania towaru w markecie budowlanym w Lublinie!

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik wykładania towaru w markecie budowlanym w Lublinie! w miejscowości: Lublin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Work & Profit Spółka z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik wykładania towaru w markecie budowlanym w Lublinie! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik wykładania towaru w markecie budowlanym w Lublinie!, praca w Lublin dopasowana do Twoich wymagań.Work & Profit Spółka z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Work & Profit Spółka z o.o.

Praca Pracownik wykładania towaru w markecie budowlanym w Lublinie!, Lublin

Praca w mieście

Warszawa 3492
Wrocław 1235
Kraków 920
Katowice 808
Łódź 514
Poznań 493