Wdrożeniowiec systemu ERP Comarch XL Teamquest

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

Dla naszego Klienta, jednego z liderów na rynku systemów ERP, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Wdrożeniowiec systemu ERP Comarch XL

Wymagania:

  • 2- 5 lat doświadczenia we wdrożeniu systemu Comarch CDN XL
  • bardzo dobra komunikatywność
  • łatwość szybkiego przyswajania i przekazywania wiedzy
  • umiejętność prowadzenia szkoleń
  • duża samodzielność w działaniu

Wymagania:

  • zatrudnienie na UoP
  • możliwość szybkiego rozwijania swoich kompetencji
  • profesjonalne środowisko pracy
  • udział w interesujących projektach
  • pracę w zespole ekspertów
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

Obowiązki:

  • wdrożenia systemów informatycznych u klientów
  • opieka nad eksploatacją systemu u klientów
  • obsługa bieżąca i utrzymanie obecnych systemów informatycznych
  • opracowywanie raportów i analiz wdrożeniowych
  • prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi systemu
  • budowanie trwałych relacji z klientami
  • przygotowanie dokumentacji
  • prowadzenie konsultacji merytorycznych

Świetna lokalizacja

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Wdrożeniowiec systemu ERP Comarch XL

Oferta pracy na stanowisku: Wdrożeniowiec systemu ERP Comarch XL w miejscowości: Toruń jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Wdrożeniowiec systemu ERP Comarch XL Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Wdrożeniowiec systemu ERP Comarch XL, praca w Toruń dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Wdrożeniowiec systemu ERP Comarch XL, Toruń

Inne ogłoszenia pracodawcy

Programista/Developer Microsoft Dynamics AX

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Python Developer - Fully remote

Regular PHP Developer

Android Mobile Developer

Toruń, kujawsko-pomorskie

Praca w mieście

Warszawa 3492
Wrocław 1235
Kraków 920
Katowice 808
Łódź 514
Poznań 493