Magazynier P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski

  • Kałuszyn, mazowieckie
    Kałuszyn, mazowieckie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Sieć polskich sklepów spożywczych TOPAZ działająca od ponad 27 lat, wypracowała wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym rynku. TOPAZ to obecnie ponad sto placówek (sklepów własnych i franczyzowych) w czterech województwach wschodniej, a także centralnej Polski. Nasza marka stale się rozwija i chociaż najważniejszym trzonem działalności TOPAZ są sklepy spożywcze, rozwijamy również własne stacje benzynowe, punkty gastronomiczne TOP DRIVE, browar restauracyjny BROFAKTURA, galerie handlowe, inwestycje deweloperskie. Dysponujemy również Zakładem rozbioru drobiu oraz ciastkarnią NATALIA I SZYMON.

Misją naszej firmy zapewnienie wygody codziennych zakupów z myślą o naszych Klientach i Ich potrzebach.

Aktualnie do swojego sklepu Topaz w Kałuszynie - ul. Warszawska 46 - poszukujemy pracownika na stanowisko - Magazynier

Twoje główne zadania:

  • prawidłowe przyjmowanie dostaw od dostawców zewnętrznych i wewnętrznych,
  • odpowiednie rozlokowanie towarów na terenie magazynu,
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy,
  • sprawdzanie jakości towaru,
  • współpraca z pozostałym personelem sklepu

Oczekujemy od Ciebie:

  • zaangażowania i dyspozycyjności (praca na 2 zmiany),
  • dobrej organizacji pracy i rzetelności w realizacji zadań,
  • aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich uzupełnienia),
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy Ci:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę z wynagrodzeniem zawsze na czas,
  • talony na święta,
  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin,
  • ubezpieczenie na życie

Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako Magazynier

Oferta pracy na stanowisku: Magazynier w miejscowości: Kałuszyn jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Magazynier Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier, praca w Kałuszyn dopasowana do Twoich wymagań.P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski

Praca Magazynier, Kałuszyn Kałuszyn

Inne ogłoszenia pracodawcy

Magazynier

Kasjer-Sprzedawca

KasjerSprzedawca

Magazynier

Magazynier

Praca w mieście

Warszawa 3492
Wrocław 1235
Kraków 920
Katowice 808
Łódź 514
Poznań 493