Elektromechanik Green Factory Sp. z o.o. - Niepruszewo k Poznania

  • Niepruszewo, wielkopolskie
    Niepruszewo, wielkopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: wielkopolskie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Green Factory jest liderem w produkcji świeżych, ciętych i pakowanych warzyw. Oferujemy pod marką Fit & Easy starannie wyselekcjonowane produkty, aby oddać świeżość i smak płynące z natury. Green Factory to nowoczesne obiekty magazynowo - produkcyjne, w których cała produkcja odbywa się w trzech fabrykach w Polsce i na Ukrainie. Pierwotnie firma Green Factory zajmowała się produkcją i sprzedażą świeżych warzyw. Od 2006 roku, obserwując dynamicznie rozwijający się rynek produktów typu convenience, rozszerzała asortyment produktów o świeże, umyte i pocięte warzywa pod marką Fit & Easy, a od roku 2015 firma skupia się już tylko na produktach z kategorii Ready to Eat sukcesywnie poszerzając asortyment o nowe linie produktowe, w tym również produkty private label.

Klientami firmy są największe sieci handlowe w Polsce, a także rynek tradycyjny oraz HoReCa (np. McDonald's). Najwyższą jakość produktów docenili również Odbiorcy z tak wymagających rynków jak np. Niemcy, Czechy, Słowacja, Skandynawia, Ukraina, gdzie kierowany jest eksport.

Aktualnie w ramach grupy Green Factory znajdują się wyspecjalizowane w poszczególnych obszarach spółki: Green Factory (działająca w kanale nowoczesnym), Green Factory Bronisze (działająca na rynku tradycyjnym), Green Factory Logistics (Transport i logistyka kontraktowa oraz Green Factory Trans (spedycja międzynarodowa)

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Nadzorowanie linii produkcyjnych w zakresie prewencji i napraw elektrycznych i mechanicznych,
  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej,
  • Udział w przeglądach, modernizacjach i uruchamianiu linii produkcyjnych,
  • Udział w projektach związanych z poprawą i optymalizacją funkcjonowania maszyn i urządzeń,
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń.

OCZEKIWANY PROFIL:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika, elektryka, elektromechanika,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Sumienność, zaangażowanie w wykonywaną pracę, odpowiedzialność.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę,
  • Benefity finansowane przez Pracodawcę: pakiet opieki medycznej, możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty ubezpieczenia grupowego, kartę multisport,
  • Współfinansowanie posiłków,
  • Nagrody, premie innowacyjne,
  • Praca w systemie zmianowym (od poniedziałku do niedzieli, 5 dni w tygodniu)
  • Szkolenia pracowników, w tym uprawnienia elektryczne.

Przyjazna atmosfera

Szukasz pracy jako Elektromechanik

Oferta pracy na stanowisku: Elektromechanik w miejscowości: Niepruszewo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Green Factory Sp. z o.o. - Niepruszewo k Poznania lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Elektromechanik Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Elektromechanik, praca w Niepruszewo dopasowana do Twoich wymagań.Green Factory Sp. z o.o. - Niepruszewo k Poznania praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Green Factory Sp. z o.o. - Niepruszewo k Poznania

Praca Elektromechanik, Niepruszewo Niepruszewo

Inne ogłoszenia pracodawcy

Magazynier

Picker/zbieranie zamówień

Niepruszewo, Polska

Pracownik magazynu/kompletacji

Elektromechanik

Operator maszyn / Pracownik produkcji

Praca w mieście

Warszawa 3492
Wrocław 1235
Kraków 920
Katowice 808
Łódź 514
Poznań 493