Customer Service Specialist Michael Page

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Obsługa klienta
  • Kraj: Polska

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukuję osób na nowe stanowisko Customer Service Specialist.

Kogo szukamy / Profile description:

  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku Customer Service (order management) lub w Zakupach Operacyjnych
  • Wykształcenie wyższe o profilu logistyka, transport lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym - warunek konieczny
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikatywne
  • Doświadczenie w pracy na systemie klasy ERP

Opis stanowiska / Job description:

  • Codzienna współpraca z klientami biznesowymi oraz dostawcami w obszarze posprzedażowym
  • Rejestracja oraz koordynacja zamówień w systemie ERP
  • Składanie zamówień na produkty u dostawców firmy (zakupy operacyjne)
  • Monitorowanie statusu zamówień i przesyłek w systemie ERP
  • Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji

Oferujemy / We offer:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Lokalizacja: Urus

Szukasz pracy jako Customer Service Specialist

Oferta pracy na stanowisku: Customer Service Specialist w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Customer Service Specialist Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Customer Service Specialist, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Michael Page

Praca Customer Service Specialist, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

AP Accountant

Warszawa, mazowieckie

O2C Accountant Specialist

Kierownik Jakości

Praca w mieście

Warszawa 3492
Wrocław 1235
Kraków 920
Katowice 808
Łódź 514
Poznań 493