Monter urządzeń przemysłowych w Niemczech DURID SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Wolfsburg, Niemcy
  • Stanowisko: Nie podano
  • Branża: Budownictwo
  • Kraj: Niemcy

Durid Sp. z o.o. - jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowym montażu urządzeń przemysłowych, konstrukcji stalowych, oraz wykonywaniu instalacji elektrotechnicznych w obiektach przemysłowych na terenie całej Europy.

Poszukujemy osób na stanowisko: Monter urządzeń przemysłowych
Miejsce pracy: na terenie Niemiec

Obowiązki:

  • Montaż przenośników, konsoli, robotów i innych urządzeń przemysłowych.
  • Udział przy modernizacji istniejących instalacji u Klienta.

Wymagania:

  • Umiejętności w pracy na w/w stanowisku , mile widziane doświadczenie,
  • Znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego -- mile widziana,
  • Samodzielność, zdolność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie oraz transport na miejsce pracy,
  • Wyposażenie w ubiór oraz narzędzia,
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę, pierwszy miesiąc umowa zlecenie.
  • Szkolenia pracowników,
  • Pracę na terenie Niemiec,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wysokie wynagrodzenie

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Durid Sp. z o.o. 37-200 Przeworsk, ul. Józefa Piłsudskiego 1/17, moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji (CV, list motywacyjny, referencje) dla potrzeb obecnie prowadzonego przez Spółkę procesu rekrutacyjnego zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych („RODO”) oraz ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 późn. zmianami).

Szukasz pracy jako Monter urządzeń przemysłowych w Niemczech

Oferta pracy na stanowisku: Monter urządzeń przemysłowych w Niemczech w miejscowości: Wolfsburg jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy DURID SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Monter urządzeń przemysłowych w Niemczech Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Monter urządzeń przemysłowych w Niemczech, praca w Wolfsburg dopasowana do Twoich wymagań.DURID SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

DURID SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca Monter urządzeń przemysłowych w Niemczech, Wolfsburg

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Jolanta Wawro

j.wawro@durid.pl

508409808

Inne ogłoszenia pracodawcy

Sprzedawca Circle K Września

Września, wielkopolskie

Lekarz POZ dorośli/dzieci

Warszawa, mazowieckie

Technik obiektu

Piaseczno, mazowieckie

Praca w mieście

Warszawa 3492
Wrocław 1235
Kraków 920
Katowice 808
Łódź 514
Poznań 493