Kierowca-Dostawca P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski

  • Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
  • 09-08-2020 , do końca 6 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Sprzedaż
  • Kraj: Polska

Sieć polskich sklepów spożywczych TOPAZ działająca od 25 lat, wypracowała wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym rynku. TOPAZ to obecnie ponad sto placówek (sklepów własnych i franczyzowych) w czterech województwach wschodniej, a także centralnej Polski. Nasza marka stale się rozwija i chociaż najważniejszym trzonem działalności TOPAZ są sklepy spożywcze, rozwijamy również własne Centra Logistyczne, stacje benzynowe, punkty gastronomiczne TOP DRIVE, browar restauracyjny BROFAKTURA, galerie handlowe, inwestycje deweloperskie. Dysponujemy również Zakładem Rozbioru Drobiu oraz ciastkarnią NATALIA I SZYMON.

Misją naszej firmy jest zapewnienie wygody codziennych zakupów z myślą o naszych Klientach i Ich potrzebach.

Aktualnie P.H.U. TOPAZ w ramach umowy zlecenie - poszukuje współpracowników na stanowisko - Kierowca - Dostawca

Twoje główne zadania:

  • dostarczanie zakupów z lokalnych sklepów sieci Topaz do Klientów z Mińska Mazowieckiego i okolic
  • bieżąca współpraca z pracownikami sklepów Topaz w zakresie właściwej obsługi dostaw zamówień dla Klientów

Nasze oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód do dyspozycji
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich sprawnego uzupełnienia
  • znajomość topografii Mińska Mazowieckiego i okolic

Oferujemy:

  • współpracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na umowę zlecenie z wynagrodzeniem zawsze na czas
  • możliwość rozwoju zawodowego

Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako Kierowca-Dostawca

Oferta pracy na stanowisku: Kierowca-Dostawca w miejscowości: Mińsk Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kierowca-Dostawca Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierowca-Dostawca, praca w Mińsk Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski

Praca Kierowca-Dostawca, Mińsk Mazowiecki

Inne ogłoszenia pracodawcy

Sprzedawca działu mięsno-wędliniarskiego

Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

Sprzedawca działu mięsnowędliniarskiego

KasjerSprzedawca

Praca w mieście

Warszawa 3793
Wrocław 1373
Kraków 1008
Katowice 901
Łódź 573
Poznań 554